Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

MAPFRE Sigorta’da Üst Düzey Atama 

Volkan Dursunoğlu, MAPFRE Sigorta Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Komitesi Üyesi olarak atandı. 

MAPFRE Sigorta Aktüerya Direktörlüğü görevini üstlenen Volkan Dursunoğlu, Nisan ayı itibarıyla Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Komitesi Üyesi olarak atandı. 

Uluslararası deneyimi, yüksek mali gücü ve sahip olduğu yaygın profesyonel acente ağı ile 75 yıldır Türkiye sigortacılık sektörüne yön veren MAPFRE Sigorta’da üst düzey atama gerçekleştirildi. Bu kapsamda, 2018 yılından bu yana MAPFRE Sigorta Aktüerya Direktörlüğü görevini üstlenen Volkan Dursunoğlu, Nisan ayı itibarıyla Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Komitesi Üyesi olarak atandı. Volkan Dursunoğlu’nun İcra Komitesi Üyeliği ve ataması, Hazine Müsteşarlığının onayını takiben resmiyet kazanacak.

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan ve yüksek lisansını Bahçeşehir Üniversitesi’nde Aktüerya Bilimleri üzerine yapan Volkan Dursunoğlu, bugüne kadarki sigortacılık kariyerinde Oto Sigortaları, Proje ve Değişim Yönetimi, İç Denetim, Aktüerya ve Analitik alanlarında yöneticilik görevleri üstlenmiştir.

İlgili Yazılar