Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Dünyanın ilk kablosuz dış mekan projeksiyon cihazı Anker Nebula Mars

Anker, Nebula Mars 3 akıllı taşınabilir WiFi kablosuz projeksiyon cihazını müşterilerinin beğenisine sundu.

Üstün teknolojilere sahip ürünlerine her gün bir yenisini ekleyen Anker’in Nebula kategorisindeki yeni ürünü dünyanın ilk kablosuz dış mekan projeksiyon cihazı Mars 3’ün parlaklığı, 200 inç boyutu ve doğal 1080p çözünürlüğü ile her yerde sinema düzeyinde film deneyiminin keyfini çıkarmak mümkün.

Yaşamı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker, Nebula kategorisinin yeni ürünü Mars 3 Akıllı Taşınabilir WiFi Kablosuz Projeksiyon Cihazını müşterilerinin beğenisine sundu. Dünyanın ilk kablosuz dış mekan projeksiyon cihazı olan Nebula Mars 3’ün 1000 ANSI Lümen parlaklığı, 200 inç boyutu ve doğal 1080p çözünürlüğü ile her yerde sinema düzeyinde bir film deneyiminin keyfini çıkarmak mümkün. Cihazda var olan güçlü yapay zekâ, en iyi görüntüleme deneyimi için ekran parlaklığını otomatik olarak ayarlıyor. Android TV 11.0 ile uyumlu olan Nebula Mars 3’te 400.000’den fazla film ve gösteri, 7000’den fazla uygulama ile eğlence seçeneklerinizi artırabilirsiniz. Ayrıca Chromecast ve Google ile film gecenizi daha da kolay hale getirebilirsiniz.

Her yerde 5 saate kadar oynatma süresi 

Sinemayı ve müzik keyfini yanınızda taşımanızı ve her an tadını çıkarmanızı sağlayan Anker Nebula Mars 3 ile film izleme ve şarkı dinleme sürenizi de uzatmanız mümkün. Özel RoamPower  teknolojisi ile 185Wh kapasiteyi destekleyerek Mars 3’ü akıllı şarj edebilirsiniz. Böylece 5 saate kadar film izleyebilir, en sevdiğiniz şarkıları 15 saat boyunca dinleyebilirsiniz. Nebula Mars 3’ün IPX3 su geçirmezlik özelliği, 0,5 metreden düşmeye ve 0,7 mm toza karşı dayanıklılık, dahili stant, lens kapağı, kamp lambası, güç göstergesi, entegre kontroller ve taşıma tutacağı ile açık havada sinema izlemeye devam edebilirsiniz. Dolby Digital Plus özellikli dahili 40W hoparlör, filmlerin güzel duyulmasını sağlamak için net ve etkileyici dış mekan sesi sunuyor. Ayrıca 15 saate kadar müzik çalma özelliği ile müzik sesinin net ve berrak olmasını sağlıyor. Akıllı Çevre Uyumu sayesinde dahili akıllı sensör ile otomatik odaklama, dikey düzeltme ve ekrana sığdırma işlemlerini sadece 3 saniyede tamamlayarak Mars 3’ün kurulumunu kolayca yapabilirsiniz.

İlgili Yazılar