Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Domino’s’a iki ödül birden

Domino’s, 2023 Stevie Ödülleri tarafından 2 ödüle layık görüldü.

Domino’s, 2023 Stevie® Ödülleri’nin ‘İç İletişim’ kategorisinde gümüş ödülün sahibi olurken Türkiye İtibar Akademisi’nin yaklaşık 12 bin kişiyle görüşerek gerçekleştirdiği ‘Müşteri Memnuniyeti Endeksi’ araştırmasında da pizza sektörü kategorisinde lider oldu.

Tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerine cevap verme kabiliyetiyle pizza kategorisinde Türkiye’nin Lovemark’ı seçilen ve müşteri deneyimini mükemmelleştirme doğrultusunda geliştirdiği inovasyonlarla sektörünün standartlarını belirleyen Domino’s, Türkiye pizza endüstrisine öncülük etmeye devam ediyor.

Stevie®, dünyanın en önemli organizasyonları arasında yer alıyor

Domino’s, dünyanın önde gelen iş ödülleri arasında yer alan Stevie®’de gerçekleştirdiği iç iletişim çalışmalarıyla ilgili kategoride gümüş ödülün sahibi olmaya hak kazandı. Küresel anlamda kuruluş ve çalışanların başarılarını ödüllendiren Stevie®’ye her yıl sekiz farklı kategoride 12 binden fazla aday gösteriliyor. 

İç iletişim alanında yaptıkları çalışmalarla oldukça önemli başarılara imza attıklarının altını çizen Domino’s İnsan Kaynakları Direktörü Nilüfer Değirmenci, “Hedeflerimize doğru ilerlerken imza attığımız başarıların sırrı oldukça açık. Tabii ki sırrımız, işine tutkusunu katan, girişimcilik ve beraberlik ruhunu yanından bir an olsun ayırmayan güçlü Domino’s takımı. Domino’s’lular olarak ödüllerimize bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz iç iletişim projeleri neticesinde, küresel anlamda iş dünyasının en prestijli organizasyonları arasında yer alan 2023 Stevie® Ödülleri’nin ‘İç İletişim’ kategorisinde gümüş ödülün sahibi olduk. Domino’s’u hep daha ileriye taşımaktan dolayı oldukça gururluyuz. Bu ödül tüm Domino’s’luların, ödülümüz Domino’s’a ve tüm Domino’s’lulara kutlu olsun.” dedi.

Domino’s’a bir ödül de Türkiye İtibar Akademisi’nden

Ülkemizdeki kurumların geleceklerinin şekillenmesinde, kredibilitelerinin belirlenmesinde, görünen ve görünmeyen varlıklarının değerlemesinde öncü bir aktör olarak konumlanmayı misyon edinmiş Türkiye İtibar Akademisi, ‘Müşteri Memnuniyeti Araştırması’ sonuçlarını açıkladı. Araştırmada, Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörleri ve bu sektörlerde faaliyet gösteren marka ve kurumların algı derinlikleri mercek altına alındı.

Akademi tarafından 1-15 Haziran 2023 tarihleri arasında 26 bölge, 72 ilde yaklaşık 12 bin kişiyle görüşülerek gerçekleştirilen ‘Müşteri Memnuniyeti Endeksi’ araştırması sonuçlarına göre Domino’s, pizza sektörünün lider markası olmaya hak kazandı. 

İlgili Yazılar