Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

JBL’in “JBL Tour” serisi satışa çıktı

JBL’in “JBL Tour” serisine ait yeni kulak içi ve kulak üstü kulaklıkları üstün JBL Pro ses kalitesiyle müzik dinleme deneyimini bir üst noktaya taşıyor.

JBL Tour Pro 2’nin dünyada bir ilk olan şarj kutusunda bulunan ekranıyla navigasyona ve çeşitli özelleştirmelere ulaşabilirken; JBL Tour One M2 kulaklık ile de kristal netliğinde aramalar yapılabiliyor.

Ses teknolojileri alanında dünyanın en önemli isimlerinden JBL, “JBL Tour” serisine ait biri kulak içi, diğeri kulak üstü olmak üzere iki yeni ürününü kullanıcılarla buluşturdu.JBL Pro Sound tarafından desteklenen JBL Tour Pro 2’nin dünyada bir ilk olan akıllı şarj kutusunda bulunan ekranı sayesinde aramaları yönetebiliyor, ses düzeyini ayarlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda JBL Headphones uygulamasını kullanmadan şarj kutusu üzerinden navigasyona ve çeşitli özelleştirmelere ulaşabiliyor, Bluetooth’a bağlanabiliyorsunuz. Şarj kutusu üzerinden ayrıca alarm kurabiliyor, ANC özelliğini aktifleştirebiliyor ve şarkı atlayabiliyorsunuz.

Gürültüyü eş zamanlı olarak analiz edip ayırıyor

Gürültülü veya rüzgarlı ortamlarda bile yüksek kaliteli aramalar yapabilmenizi sağlayan 6 mikrofonu bulunan JBL Tour Pro 2, gürültü önleme sistemi ile çevredeki gürültüyü eş zamanlı olarak analiz edip ayırıyor. 4 mikrofona sahip JBL Tour One M2’de de bulunan aynı özellik sayesinde dikkat dağıtıcı unsurlar ortadan kalkıyor ve yüksek kalitede ses deneyimi sağlanıyor. 40 saate kadar pil ömrü bulunan JBL Tour Pro 2, aynı zamanda kablosuz şarj ve şarj kutusundaki güçlendirme ile tüm gün iletişimde kalmanızı sağlıyor. Her iki kulaklıkta da bulunan “TalkThru” özelliği sayesinde de kulaklık çıkarılmadan tek bir düğmeye basılarak sohbet edilebiliyor.

Her aramada yüz yüze konuşmanın keyfini yaşayın

Üst düzey ses kalitesine sahip olan JBL Tour One M2 kulaklık, şık ve konforlu tasarımıyla da göz dolduruyor. Çevrenizdeki sesleri ayarlamanızı ve tek dokunuşla kristal netliğinde aramalar yapmanızı sağlayan “Smart Ambient” özelliği bulunan JBL Tour One M2, 40 kHz’e kadar frekanslara destekleyen yüksek çözünürlüklü ses sertifikasıyla üstün ses deneyimi yaşatıyor. JBL Tour One M2 kulaklık, aynı zamanda, “Gürültü Engelleme” teknolojisi aktifken 30 saat, değilken ise 50 saat gibi uzun bir süre boyunca müzik dinleme imkânı sunuyor. Kulaklıklarda bulunan “Akustik Yankı Giderme” teknolojisi ise yankıları bastırıyor ve istenmeyen sesleri iptal ediyor. Bu da size her aramada yüz yüze görüşmenin keyfini yaşatıyor.

İlgili Yazılar