Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Bitci Borsa, MetaGuard Token’ı ürün portföyüne ekliyor

Bitci, ,MetaGuard Token’ı (MTGRD) ürün portföyüne ekliyor.

Bitci, kripto ekosistemindeki yatırımcılara sunduğu ürünlere bir yenisini daha ekliyor. 2023’e dair plan ve yol haritasının açıklandığı Bitci Summit 2023’te yeni listelemelere odaklanılacağını vurgulayan borsa, bu yönde attığı adımları hızlandırdı. Geçtiğimiz günlerde Galaxia Token’ı ürün portföyüne ekleyen Bitci, şimdi de siber güvenlik şirketi MetaGuard tarafından geliştirilen MetaGuard Token’ı (MTGRD) ürün portföyüne ekliyor. MTGRD Token listelemesi 20 Mart Pazartesi saat 15.00’te gerçekleşiyor. 

16 Mart tarihinde başlayan ön satışı gösterilen yoğun ilgiyle birlikte 40 dakika içerisinde tamamlanan MetaGuard Token’ın arzı 0,02 TL’den yapılırken, ön satışa katılma hakkı yalnızca Bitcicoin sahiplerine verildi. Arzının ardından Bitci kullanıcılarının işlemlerine açılacak olan MTGRD Token’ın listelemesi ise Vesting yöntemiyle yapılıyor.

MetaGuard, siber saldırılara karşı koruma hizmeti sağlayan bir siber güvenlik şirketi olarak biliniyor. Bitcichain ekosistemi içinde yer alan bir token projesi olan MetaGuard Token da siber güvenliği sağlamak amacıyla MetaGuard tarafından geliştirildi. Siber güvenlik endüstrisini geliştirmeyi amaçlayan MTGRD Token’ın sahipleri ve yatırımcıları; siber güvenlik eğitimi, ortaklık ve iş birliği için kullanım, müşteri sadakati ve ödüllendirme için kullanım gibi haklara sahip oluyor. Ayrıca yatırımcılar, siber güvenlik danışmanlığı, saldırı tespiti ve engelleme, acil müdahale başta olmak üzere birçok MetaGuard hizmetinden de indirim hakkı elde ediyor.

İlgili Yazılar