Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Anadolubank, ‘TL Reeskont Kredisi’ ürününü hizmete sundu

Anadolubank, dış ticaretin finansmanı kapsamında, KOBİ’lere yönelik “TL Reeskont Kredisi” ürününü müşterilerinin hizmetine sundu.

Anadolubank, bireysel ve ticari bankacılığa yönelik yenilikçi çözümleriyle müşterilerine hizmet vermeyi sürdürürken, dış ticaret alanında da sunduğu ürünlere bir yenisini ekledi. Banka, ihracatçı ve ihracat amacıyla imalat yapan, döviz kazandırıcı hizmet ve faaliyetlerde bulunan KOBİ’ler için TL Reeskont Kredisi ürününü hizmete sundu.

Dış ticarette müşterilerinin yanında

2020’de, dış ticaret alanında müşteri kazanımı ve işlem hacimlerinde büyük ivme yakalayan Anadolubank, müşteri taleplerine hızlı ve doğru şekilde yanıt vermeye devam ediyor. Sektörde yenilikçi ve rekabetçi duruşuyla öne çıkan banka, uygulamaya aldığı TL Reeskont Kredisi ile dış ticaretin finansmanına yönelik sunduğu ürün çeşitliliğini artırarak müşterilerinin bütün finansal ihtiyaçları için çözüm ortağı olma hedefini pekiştiriyor.

Bankacılığın farklı faaliyet alanlarında yeni ürün ve hizmetleriyle müşterilerinin yanında olmaya devam edeceklerini belirten Anadolubank Pazarlama ve Sigorta Bölüm Başkanı İnanç Altan sözlerine şöyle devam etti: “Ülkemizin ekonomik kalkınmasının en kıymetli öncüleri arasında olan ihracatçı firmalarımıza, tüm finansal enstrümanlarımız ile destek olmayı önemli bir görev olarak görüyoruz. Bu kapsamda; TCMB Reeskont Kredi ürünümüzü, Türk Lirası cinsinden de kullandırmaya başladık. İhracatçı firmalarımıza sunduğumuz uygun maliyetli kredi ürünleri ile finansman giderlerini düşürerek, onları yurtdışı pazarlarda daha rekabetçi kılmayı hedefliyoruz. İhracatçı firmalarımızın finansal ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek, onlara en uygun finansal çözüm önerilerimizi sunmaya hız kesmeden devam edeceğiz.”

İlgili Yazılar