Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

QNB Finansbank’ın Gönüllü Finansçıları ‘Gönülden Ödüller’in sahibi oldu

QNB Finansbank’ın Minik Eller Büyük Hayaller kurumsal sosyal sorumluluk platformu çatısı altında gerçekleştirilen gönüllü finansçı projeleri büyük ödülün sahibi oldu.

Özel Sektör Gönüllüleri Derneği (ÖSGD) tarafından geliştirilen çalışan gönüllülüğü alanının tek ve en prestijli ödülleri, ‘Gönülden Ödüller’ 10 Aralık2020’de çevrimiçi olarak gerçekleştirildi. QNB Finansbank’ın Minik Eller Büyük Hayaller kurumsal sosyal sorumluluk platformu çatısı altında gerçekleştirilen gönüllü finansçı projeleri büyük ödülün sahibi oldu.

Türkiye’de çalışan gönüllülüğünü ve projelerini teşvik etmek için Özel Sektör Gönüllüleri Derneği tarafından gerçekleştirilen Gönülden Ödüller töreni bu yıl 13. Kez gerçekleştirildi. Toplam beş kategoride ödüllerin dağıtıldığı programda QNB Finansbank, “En Başarılı Gönüllülük Programı” kategorisinde büyük ödülün sahibi oldu. QNB Finansbank’ın beşinci yılını da kutladığı Minik Eller Büyük Hayaller Platformu çatısı altında gerçekleştirilen Gönüllü Finansçı Projeleri ile ödüle uzanan Gönüllü Finansçılar, kurumsal gönüllülük alanında gerçekleştirdiği çalışmalarla büyük beğeni topladı.

Ödülün ardından konuşan QNB Finansbank İletişim ve Müşteri Deneyimi Ofisi Direktörü Armağan Engel şunları söyledi; “Türkiye’de bu alanda verilen en prestijli ödüllerden birinin sahibi olduğumuz için çok mutluyuz. Beş yıldır 3 bine yakın finansçımızın aktif olarak yer aldığı projelerin hayata geçirilmesi ve uygulanması konusunda çok büyük emeği var. Finansçılarımız, bu ödülü sonuna kadar hak ettiler. Bu ödül bizler için de finansçılarımız için de büyük bir motivasyon oldu. Gönüllü çalışmalar; topluma katkı sunmak, sürdürülebilir bir gönüllülük dürtüsü yaratmanın yanı sıra kurum aidiyetini de güçlendiren faktörler arasında yer alıyor. QNB Finansbank olarak, finansçılarımızın gönüllü çalışmalarını ve bu çalışmalardaki başarılarını desteklemeye, gönüllülüğü teşvik etmeye, topluma katkı anlayışının yaygınlaşmasını sağlamaya ve gönüllülerimizin çalışmalarını desteklemeye devam edeceğiz.

İlgili Yazılar