Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

İşCep’ten görüntülü görüşme

Türkiye İş Bankası, İşCep uygulaması üzerinden sunduğu şubeye gitmeye gerek kalmadan, “müşteri olmak istiyorum” hizmetine görüntülü görüşme ile hesap açma özelliğini de ekleyerek, bireylere mobilden hızlı ve kolay bir deneyimle müşteri olma kolaylığı sağlıyor. 

İçinde bulunduğumuz olağanüstü pandemi döneminde, bireylerin ve şube çalışanlarının sağlığını korumak adına büyük önem taşıyan bu hizmet kapsamında, mobil telefonlara  İşCep indirildikten sonra uygulama giriş ekranında yer alan ‘’müşteri olmak istiyorum” seçeneğinden dijital başvuru formu doldurulup müşteri temsilcileri ile görüntülü görüşme yapılabiliyor. Görüntülü görüşmenin ardından, başvuru sırasında belirtilen adrese kurye ile yönlendirilen imza formuna atılan tek bir imzayla  hesap açılışı gerçekleştiriliyor.

İşCep’in yeni özelliği ile haftanın 7 günü saat 09.00-22.00 saat aralığında görüntülü görüşme yapılabiliyor. Böylece şubeye gitmeye gerek kalmadan açılan hesap ile birlikte 360’dan fazla işlem seçeneği sunan İşCep uygulamasının yanı sıra Maximum Mobil, İnternet Şube ve Bankamatik cihazları ile her türlü bankacılık ihtiyaçları İş Bankası’nın hızlı ve kolay hizmetleri ile karşılanabiliyor.

İşCep uygulaması, cep telefonunun tarayıcısına  www.isbank.com.tr/indir  yazılarak ya da App Store, Google Play veya Huawei AppGallery’den ücretsiz yüklenebiliyor.

İlgili Yazılar