Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Ana Sigorta’da Teknik ve Hasar Genel Müdür Yardımcılığı Ozan Şahin’e Emanet

Ana Sigorta’da, Teknik Hasar Operasyon Genel Müdür Yardımcılığı’na Ozan Şahin getirildi.

“İyi Olmak Zorunda” mottosuyla müşteri memnuniyetinde sektördeki çıtayı yükseltmeyi hedefleyen Ana Sigorta’da, Teknik Hasar Operasyon Genel Müdür Yardımcılığı’na Ozan Şahin getirildi. SEDDK tarafından yürütülen onay süreci sonrasında; Oto Dışı Teknik ve Reasürans Direktörlüğü, Oto Teknik, Tarife Yönetimi, Oto ve Oto Dışı Hasar Direktörlüğü ve Sağlık Sigortaları Direktörlüğü çalışmalarına Teknik Hasar Operasyon Genel Müdür Yardımcılığı’na bağlı olarak devam edecektir.

1984 doğumlu olan Ozan Şahin, Marmara Üniversitesi Aktüerya Bölümü’nden mezun oldu. Yüksek lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Aktüerya Bilimleri dalında tamamladı. İş hayatındaki kariyerine 2005 yılında başlayan Ozan Şahin, sektörde; elementer fiyatlama uzmanlığı, data analistliği, oto sigortaları müdürlüğü, bireysel sigortalar grup müdürlüğü ve teknik genel müdür yardımcılığı pozisyonlarını üstlendi.

İlgili Yazılar
Devamını oku

Dergilik’te podcast dönemi başladı

Bünyesinde binden fazla dergi ve gazeteyi bulunduran Dergilik artık Türkiye’nin en popüler podcast’lerine de ev sahipliği yapıyor. Türkiye’nin ve…