Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

MegaMerchant eMAG üzerinden Romanya’da satışa başlamak isteyen Türk markalarına uçtan uca entegre bir çözüm sunuyor

Romanya’nın en popüler ve en güvenilir pazaryeri platformları arasında yer alan eMAG, 12 milyondan fazla aktif müşterisi ile markalara birçok fırsat sunuyor.

MegaMerchant, sunduğu uçtan uca entegre çözüm ile Türk markalarının eMAG üzerinden Romanya’da kolayca satışa başlamalarını sağlıyor.

eMAG, 20 yılı aşkın deneyimi ile Romanya’nın en popüler ve en güvenilir pazaryeri platformları arasında yer alıyor. 12 milyon aktif müşteriye, 30 bin aktif satıcıya sahip olan platformun kataloğunda 34 milyondan fazla listelenen ürün bulunuyor. eMAG Marketplace platformunda listelenen ürünler, her gün 500 binden fazla müşteri tarafından görüntülenme şansını yakalıyor. 

eMAG üzerinde hızlı ve kolay bir şekilde satışa başlayın

Yaklaşık yüzde 40 pay ile Romanya’nın en büyük çevrim içi pazaryeri olan eMAG, satıcıların Romanya harici Bulgar ve Macaristan pazarına da tek pazaryeri paneli üzerinden satış yapabilmelerini mümkün kılıyor. eMAG, güvenilir teslimat çözümleri ve esnek iade politikalarıyla tüketicilerin en çok tercih platformlar arasında yer alıyor. Ev aletlerinden moda ürünlerine ev ve bahçe ürünlerinden oyuncaklara, geniş bir kategori yelpazesi sunarak müşteri kitlesini giderek artırıyor.

MegaMerchant’ın kurduğu hazır e-ihracat altyapısı sayesinde Türk markalar, hesap açmalarına, Romanya veya Avrupa’da şirket kurmalarına, muhasebe tutmalarına, VAT (KDV) numarası almalarına gerek kalmadan; karışık lojistik süreçlerine, dil engeline, regülatif süreçlere takılmadan, ek yatırım ihtiyacı olmadan eMag üzerinde hızlı ve kolay bir şekilde satışa başlayabiliyorlar.

Yaman Alpata: “Türk markaların devlet destekleri ile küresel başarılarını güçlendiriyoruz.”

MegaMerchant, Türkiye’den Romanya’ya ve Romanya’dan son kullanıcıya olan tüm yurt dışı lojistik operasyon sürecini yurt dışındaki depoları, rekabetçi tarifeleri, hızlı teslimat ve gümrükleme hizmeti ile markalar adına yönetiyor. Teşviklere uygun reklam yönetimi, platforma uygun marka içerik ve iletişim stratejileri ve marka koruma hizmetleri ile markaların eMAG üzerinde Romanyalı müşteriler en iyi şekilde tanıtılmalarını sağlıyor. 

MegaMerchant Kurucu ve CEO’su Yaman Alpata, “Türkiye’nin ilk E-İhracat Konsorsiyum’u olarak, Türk markalarımızın eMAG ve diğer global pazaryerleri üzerindeki satışlarını B2B Satıcı portalımız OMEGA üzerinden takip etmelerini sağlayan sistemimiz sayesinde şeffaf bir işbirliği inşaa ediyoruz. Gelecekte, daha fazla Türk markasını yerel başarılarından küresel pazarlara taşımaya devam edeceğiz” dedi. 

eMAG hakkında detaylı bilgi edinmek ve satıcı olmanın şartlarını öğrenmek için rehberi indirebilirsiniz 👉 bit.ly/4aD8C7k

İlgili Yazılar