Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Nikola Tesla ile e-kasko Konuşan Aksigorta’ya Martech Awards’tan Ödül

Aksigorta, Martech Awards’ta “Sosyal Platformlarda En İyi Teknoloji Kullanımı” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Aksigorta, Sinan Sülün’ün hazırladığı “Benim de Tanıdığım Ünlüler Var” isimli podcastte tamamen yapay zekayla Nikola Tesla’ya müşteri içgörüleriyle Türkiye’de bir ilk olarak elektrikli araçlar için tasarlanan e-kasko’yu konuşturdu. Bu podcast çalışması ile Aksigorta, Martech Awards’ta “Sosyal Platformlarda En İyi Teknoloji Kullanımı” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Dijital dönüşümden aldığı güçle müşteri odaklı sigortacılık deneyimi sunan Aksigorta, Türkiye’de bir ilk olarak elektrikli araçlara özel olarak tasarladığı e-kasko ile Sinan Sülün’ün yapay zekâ kullanarak hazırladığı “Benim de Tanıdığım Ünlüler Var” isimli podcastte yer aldı. Elektromanyetizma alanında devrimsel buluşlara imza atan mucit Nikola Tesla’nın konuk olduğu podcast bölümünde Tesla, elektrikli araçlar ve Aksigorta’nın e-kasko’suna yönelik sorulan soruları yanıtladı. Bu podcast çalışması ile Aksigorta, Martech Awards’ta “Sosyal Platformlarda En İyi Teknoloji Kullanımı” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Tamamen yapay zekâ programları kullanarak oluşturulan ‘Benim de Tanıdığım Ünlüler Var’ isimli podcast serisinde, teknolojinin gücünü kullanarak insanlık tarihinde iz bırakmış ünlüler günümüze taşınıyor. ChatGPT ve Stable Diffusion gibi ileri düzey AI araçları yardımıyla gerçekleştirilen sohbetler, Eleven Labs’in ses teknolojisi ile hayat buluyor.

‘Benim de Tanıdığım Ünlüler Var’ isimli podcastte Nikola Tesla’nın da bahsetmiş olduğu e-kasko ile Aksigortalılar, yanlış şarj dolumu, aracın tamir olacağı servise mesafe sınırsız çekim, şarj ekipmanlarının çalınması, pil güvencesi ve şarj bitimine karşı destek gibi sadece e -kasko’da bulunan pek çok teminat seçeneğine de sahip oluyor. Aynı zamanda Aksigorta müşterileri Eşarj hizmetinde %10 indirim avantajı da elde ediyor. Elektrikli araç kullanıcılarının en büyük kabuslarından biri olan şarj bitmesiyle yolda kalma sorununa da bu poliçe içerisinde güvence tanımlandı. Kullanıcıların bu tedirginliğini e-kasko ile ortadan kaldıran Aksigorta, aracın sürüş esnasında şarjının bitmesi durumunda İstanbul ili özelinde yerinde şarj hizmeti sağlıyor.

İlgili Yazılar