Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Cimri’nin yeni CGO’su Mustafa Oral oldu

Cimri’nin yeni CGO’su (Büyümeden Sorumlu GMY) Mustafa Oral oldu.

Türkiye’nin önde gelen fiyat ve ürün karşılaştırma platformu Cimri’nin yeni CGO’su (Büyümeden Sorumlu GMY) Mustafa Oral oldu. Oral, yeni görevinde Cimri’nin tüm büyüme ve pazarlama operasyonlarına liderlik edecek. 

Yüzlerce ürün kategorisinde yüz binlerce ürünü içeren geniş bir kataloğa sahip online alışveriş rehberi Cimri’nin yeni CGO’su (Büyümeden Sorumlu GMY) Mustafa Oral oldu. Kendi alanlarında dijitalleşmeye öncülük eden markalardan oluşan internet şirketleri grubu iLab’ın bünyesindeki HangiKredi’de de görev yapan Oral, yeni dönemde Cimri’nin tüm büyüme ve pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak. 

Mustafa Oral lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamladı. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde İşletme ve Teknoloji Yönetimi Yüksek Lisans eğitimi aldı. Profesyonel kariyerine 2008 yılında başlayan Oral, iLab grup şirketlerinden biri olan HangiKredi’de 2013 yılından bu yana çeşitli pozisyonlarda görev yaptı.  Oral son olarak HangiKredi’de genel müdür yardımcısı pozisyonunda data, ürün ve dijital pazarlama ekiplerine liderlik yaptı. 

İlgili Yazılar
Devamını oku

Nestlé Türkiye’ye Dört Ödül Birden

Nestlé Türkiye, PRİDA İletişim Ödülleri ve Uluslararası Hermes Yaratıcılık Ödülleri’nde dört ödül kazandı.  Nestlé Türkiye, hayata geçirdiği projeleri…