Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Dell’in Yeni Dokunmatik Monitörü: Dell 24 Touch USB-C Hub

Dell Technologies, yeni Dell 24 Dokunmatik USB-C Hub Monitörünü tanıttı.

Dell Technologies, etkileşim ve kolaylık üzerine odaklanan yeni bir monitörünü tanıttı. Yeni Dell 24 Dokunmatik USB-C Hub Monitörü, ethernet bağlantısına sahip dünyanın ilk 23,8 inç dokunmatik monitörüolarak öne çıkıyor. Bu sayede kullanıcıların dengesiz ağ bağlantıları konusundaki endişelerinin önüne geçen Dell Technologies, yeni monitörüyle ister perakende satış veya depo alanında ister evde veya ofiste, etkileşim odaklı bir deneyimi mümkün hale getiriyor.  

Dell 24 Dokunmatik USB-C Hub Monitörüsunduğu bağlantı seçenekleri,  doğal dokunma deneyimi ve kolaylıkla dikkat çekiyor. Monitörün öne çıkan diğer özellikleriyse şöyle: 

Sezgisel Deneyim: 10-noktaya kadar sunduğu dokunma imkanı sayesinde kullanıcılar, aynı anda ekranda on parmağıyla kolayca not alabiliyor, ekranı yakınlaştırabiliyor, kaydırabiliyor, sürükleyebiliyor ve büyütebiliyor.  Tüm bunları yaparken IPS teknolojisinin sağladığı geniş görüntüleme açısında %99 sRGB ile canlı renklerin keyfini çıkarabiliyor. Ayrıca ComfortView Plus özelliği, gerçekçi renklerden ödün vermeden potansiyel olarak zararlı mavi ışık emisyonlarını azaltmaya yardımcı oluyor.

Amaca Uygun Tasarım: Aşağıya doğru 60 derecelik bir açı sunan eklemli stant tasarımı, standart bir masaüstü monitöründen farklı olarak daha rahat bir dokunma pozisyonuna imkan veriyor. Ayrıca yükseklik ayarı, eğme ve döndürme gibi işlevsel özellikler sunuyor. Böylece kullanıcılar, ekranın konumunu yapacakları işin gereksinimlerine göre ayarlayabilirken, alt kenardaki koruyucu yastıklar, stant tamamen sıkıştırıldığında darbelere karşı koruma sağlıyor.

Kolay ve Kapsamlı Bağlantı: Tek kablolu USB-C bağlantısı 90W’a kadar güç sunarken, RJ45 sabit kablolu Ethernet bağlantısı sağlıyor. Kullanıcıların aksesuarlara hızlı ve kolay bir şekilde bağlanabilmesi için iki adet hızlı erişimli USB bağlantı noktası ekranın yan tarafında konumlanıyor. Kullanılmadığında şık bir görünüm elde etmek için bu bağlantı noktalarının üzeri de kapatılabiliyor. Ekran ayrıca dâhilî HDMI ve DisplayPort’a sahip.

Yeni Dell 24 Dokunmatik USB-C Hub Monitörü, çevre dostu tasarımıyla da öne çıkıyor. Yüzde 85’i Geri Dönüştürülebilir Tüketici Atığı (PCR – Post Consumer Recyclable) plastikten üretilen monitör, ENERGY STAR®, TCO Sertifikalı Edge ve EPEAT® Gold sertifikalarına sahip. Bu da Dell’in sürdürülebilirliğe olan taahhüdünü bir kez daha ortaya koyuyor. 

İlgili Yazılar