Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Teknosa’da okula dönüş fırsatları Preo’da

Teknosa, özel markası Preo ile okula dönüşte ihtiyaç listesinde özel avantajlar sunmaya devam ediyor.

Okula dönüşte ihtiyaç listesinde öne çıkan pek çok üründe özel avantajlar sunan Teknosa, özel markası Preo ürünlerinde de farklı indirimlerine devam ediyor.

Teknosa, zengin bir yelpazede kaliteli ürün çeşitliliği sunduğu özel markası Preo ile okula dönüş heyecanına ortak oluyor. Teknosa’nın sadakat programı TeknoClub üyeleri, Preo ürünlerindeki  ‘okula dönüş’ kampanyası kapsamında 15 Eylül’e kadar pek çok fırsattan yararlanabilecek. Kampanya kapsamında seçili notebook sırt çantası 499 TL’ye, gaming klavye mouse set 379,99 TL’ye, mikrofonlu gaming kulaklık 329,99 TL’ye TeknoClub üyelerinin ilgisine sunuluyor.

TeknoClub’a nasıl üye olunur

TeknoClub programına Teknosa’nın web sitesi, mağazaları, mobil uygulamalar üzerinden ya da TEKNOCLUB yazıp 7889’a SMS göndererek üye olmak mümkün. TeknoClub üyeleri, harcamaları oranında bir üst üyeliğe geçerek, daha çok avantajdan yararlanabiliyor. TeknoPlus, TeknoPro ve TeknoElit üyeliklerine dahil olan müşteriler, avantajlı kampanyalar, doğum gününe özel ve 3’üncü parti markalarda geçerli indirimlerin yanı sıra ücretsiz kargo, çağrı merkezi ve servis hizmetlerinde öncelikler, sürpriz hediyeler ve ayrıcalıklara sahip oluyor.

İlgili Yazılar