Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Kahve Dünyası’ndan Deprem Bölgesi Malatya’ya Yeni Mağaza Yatırımı

Kahve Dünyası, Malatya’daki ikinci mağazasını açtı.

Kahve Dünyası Malatya’da depremden sonra şehrin ilk yatırım projelerinden birine ev sahipliği yaptı. 2004 yılından bugüne Hepimizin Ortak Noktası olmanın bilinciyle misafirleriyle buluşan Kahve Dünyası Malatya’daki ikinci mağazası ile Fahri Kayahan Bulvarı’nda hizmet vermeye başladı. 

2004 yılından bu yana Hepimizin Ortak Noktası olmanın bilinciyle misafirleriyle buluşan Kahve Dünyası deprem sonrası mağaza yatırım planlarına da bu hassasiyet ile yaklaşarak, yeni mağazasını Malatya Fahri Kayahan Bulvarı’nda açtı. Kahve Dünyası’nın Malatya’daki ikinci mağazası olan ve Malatyalıların yeni buluşma noktası Kahve Dünyası Fahri Kayahan mağazası kentin deprem sonrası ilk yatırım projeleri arasında yer alıyor. Fahri Kayahan Bulvarı’nda hizmet vermeye başlayan Kahve Dünyası, misafirlerini Türk Kahvesi’nden dondurmaya, taze taze pişirilip hazırlanan unlu mamullerden lezzetli çikolatalara uzanan geniş ürün yelpazesiyle ağırlıyor.

Açılışa özel olarak ‘Biri Sizden Biri Bizden’ kampanyası

Malatya’da ilk mağazasını 2019 yılında Yeşilyurt ilçesinde Malatya Park Alışveriş Merkezi’nde açan Kahve Dünyası Malatya’daki ikinci ve ilk cadde mağazasını Fahri Kayahan Bulvarı’nda açtı. Hastane, otel, park ve sosyal imkanların kalbi olan şehrin merkezinde açılan yeni Kahve Dünyası mağazası yöresel kahvelerden el yapımı unlu mamullere, çikolatadan fit lezzetlere, dondurmadan soğuk içeceklere kadar uzanan eşsiz lezzetleri ile misafirlerini günün her anında farklı lezzetlerle ağırlıyor.  Kahve Dünyası açılışa özel olarak 31 Ağustos-7 Eylül tarihleri arasında ‘Biri Sizden Biri Bizden’ kampanyası ile kahvelerini Kahve Dünyası mobil uygulamasını kullanarak alan misafirlerine ikinci içeceği hediye ediyor.

İlgili Yazılar