Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Bayer G4A Girişim Hızlandırma Programı’na Başvurular Devam Ediyor

Bayer’in yürüttüğü G4A Girişim Hızlandırma Programı’nın Türkiye ayağının altıncı dönem başvuruları tüm hızıyla sürüyor.

  • Bayer G4A Girişim Hızlandırma Programı’nın Türkiye ayağının altıncı dönem başvuruları 9 Nisan’a kadar devam ediyor.
  • Başvurular g4a.bayer.com.tr web sitesi üzerinden yapılabiliyor.
  • Girişimciler 5 Nisan Çarşamba günü gerçekleştirilecek Online Buluşma (Meetup) etkinliğine katılarak Bayer G4A Girişim Hızlandırma Programı hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilecek.
  • Programa sağlık ve tarıma yönelik dijital çözümler sunan girişimler katılabilecek.

“Yaşam Bilimleri” şirketi Bayer’in çeşitli ülkelerdeki girişim ekosistemlerini desteklemek amacıyla yürüttüğü G4A Girişim Hızlandırma Programı’nın Türkiye ayağının altıncı dönem başvuruları tüm hızıyla sürüyor. 9 Nisan Pazar gününe kadar devam edecek başvurular g4a.bayer.com.tr web sitesi üzerinden yapılabiliyor.

Programa; sağlık ve tarım alanlarında dijital çözümler sunan, fikir aşamasını geçmiş, sürdürülebilir ve ölçeklenebilir bir iş modeline, yalın bir ürüne veya prototipe sahip ya da satış aşamasında olan girişimciler başvurabiliyor. 

Programla ilgili tüm duyurular Bayer’in sosyal medya hesaplarından (Facebook, Instagram, LinkedIN, Youtube) takip edilebiliyor. Ayrıca dileyen girişimciler 5 Nisan Çarşamba günü gerçekleştirilecek Online Buluşma (Meetup) etkinliğine katılarak Bayer G4A Girişim Hızlandırma Programı hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilecek ve sorularını yöneltebilecek. 

Başvuruların tamamlanmasının ardından Bayer yöneticilerinin ve mentorlarının dahil olduğu özel bir jüri tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda programa bu yıl seçilecek girişimler belirlenecek. Bayer G4A Girişim Hızlandırma Programı’na seçilen tüm girişimciler 100 gün boyunca online eğitim, mentorluk, iletişim ağını genişletme, ürün geliştirme ve iş birliği imkânlarından yararlanabilecek. Girişimler arasından üçüne 200 biner TL hibe desteği verilecek. 

İlgili Yazılar