Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

vivo Y35’in yeni kampanyası yayına girdi

vivo Y35’in yeni kampanyası eğlenceli bir filmle yayına girdi.

vivo Türkiye Android kullanıcıları için bir ilke imza atıyor. “Her Zaman Y’eni” adlı kampanyası kapsamında vivo V25 5G modeli ile vivo Türkiye fabrikasında üretilen Y35 ve Y22s modellerini bundan böyle tüm kullanıcılara iki büyük Android güncelleme garantisi ve 3 yıl güvenlik güncelleme garantisi ile sunacak.

vivo’nun kampanya reklam filminde sıradan bir günde kafede başlayan hikâye, bir anda eğlenceli ve hareketli anlatımla sürükleyici bir hal alıyor. Kampanyanın sloganı hem ürün ismine gönderme yapıyor hem de mesajı veriyor: “Her Zaman Y’eni!”

vivo Y35 reklam kampanyasının strateji ve kreatif çalışmaları cian istanbul imzası taşıyor. Filmin prodüksiyonunu Kala Film üstlenirken, yönetmen koltuğunda Deniz Özgün oturuyor. vivo kampanyada reklam filmini satış noktaları, dijital ve sosyal medya ile bir TikTok Challenge ile de destekleyecek. 

Rakiplerinden ayrışan özellikleriyle öne çıkan vivo Y35, kullanıcılara sunduğu 2 büyük Android güncelleme garantisi, 256 GB hafıza ve 8GB+8GB genişletilmiş RAM ile hep ilk günkü gibi yüksek performansta kalmayı vaat ediyor.

Reklam Filmi Linki: https://www.youtube.com/watch?v=NzOwifHwEAE 

Künye:

Reklamveren: vivo 

Reklamveren Yetkilileri: Ertan Şensoy, Selin Dayıoğlu Kıran, Emrah Şahin 

Reklam Ajansı: cian istanbul

Yaratıcı Başkan: Cihan Kavaklıpınar

Kreatif Direktör: Emre Reisoğlu

Kreatif Ekip: Berna Ünverdi, Arda Tokatlıoğlu, İlke Süyök, Onat Tamergil, Buket Kocayacı, Ömer Faruk Orha, Eser Soy

Müşteri İlişkileri Direktörü: Özlem Şimşek

Müşteri İlişkileri Temsilcisi: Ece Öner

Prodüksiyon: Kala Film

Yönetmen: Deniz Özgün
Post Prodüksiyon: Magic Post

Müzik: Jingle House

İlgili Yazılar
Devamını oku

5G GSYİH’ye 8 Trilyon $ Ekleyecek

Nokia’nın yeni araştırmasına göre, COVID-19’un orta ve uzun vadeli dijital yatırımları ve değer oluşturmayı hızlandırması nedeniyle 5G-etkin sektörler,…
Devamını oku

Zoom Phone Türkiye’de

40’tan fazla ülkede yerel telefon hizmeti sunan ve kurumların telefon sistemi gereksinimlerini tek bir platformda birleştirmelerine olanak tanıyan…