Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Vertiv, Ölçeklenebilir Busbar Güç Dağıtım Sistemleri Sunuyor

Vertiv, Veri Merkezleri ve Diğer Dinamik Ortamlar için Ölçeklenebilir Busbar Güç Dağıtım Sistemleri Sunuyor.

Kritik dijital altyapı ve süreklilik çözümlerinin küresel bir sağlayıcısı olan Vertiv, dinamik veri merkezi ortamlarında sorunsuz, isteğe bağlı güç yükseltmeleri sağlamak için tasarlanmış modüler bir busbar sistemi olan Vertiv™ Powerbar iMPB ile güç dağıtım portföyünü genişletmeye devam ediyor. 

Hem bakır hem alüminyum iletken seçenekleriyle sunulan Vertiv Powerbar iMPB ailesi, 160 amperden 1.000 ampere kadar kapasiteye sahip. Ayrıca soğutma hava akışını en üst düzeye çıkarmanın avantajını kullanarak güvenilir havai güç dağıtımı da sağlıyor.  

Sistem; laboratuvarlar, dağıtım depoları, uyarlanabilir üretim tesisleri ve diğer dinamik ortamların yanısıra hemen hemen her boyut ve tarzdaki veri merkezinde kullanılabiliyor. Vertiv Powerbar iMPB, Avustralya, Yeni Zelanda, Hindistan, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika dahil olmak üzere Kuzey Amerika, Latin Amerika ve Asya’da kullanıma sunuldu.  Busway sistemi, işletmelerin kritik yüklere sürekli güç dağıtımı yoluyla kullanılabilirliği en üst düzeye çıkararak, güç dağıtım altyapısını zamanla uygun maliyetli bir şekilde optimize etmelerine ve uyarlamalarına olanak tanıyor.  

Kesici korumalı kullanıcı dostu dağıtım kutuları, busway’de (veri yolunda) herhangi bir yere yerleştirilebilir ve sürekli güç dağıtımını sağlamak için aktif BT yüklerini ve yakındaki şube kesicileri izole edebilir. 

Uyarlanabilir busbar, özel bir alet gerektirmeden kurulumu güvenli ve kolay hale getiren basit bir sandviç tarzı mafsallı paket yapısıyla birlikte geliyor. Vertiv Powerbar iMPB, minimum dış destekle, kritik yüklerde güç kaybı olmadan ayarlamalara ve yükseltmelere izin vermek için farklı kapasite ve bağlantı konfigürasyonları da içeriyor. 

İlgili Yazılar
Devamını oku

Togg’da robotlar provalara başladı

Togg’un ‘Yeniliğe Yolculuk’ hedefinin çekirdeği olan Gemlik Tesisi’nin inşasında hızla sona yaklaşılırken, gövde bölümüne yerleştirilen 160 robot, parçasız…