Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Membrana, Türkiye pazarına giriş yaptı

Dijital yayıncılara hizmet sunan bağımsız bir video prodüksiyon şirketi olan Membrana; Ukrayna, ABD ve Almanya’nın ardından Türkiye pazarına da adım atıyor.

Şirket, getireceği teknolojik birikimle birlikte Türkiye’de kalıcı olmayı amaçlıyor. Dijital yayıncılara izleyicilerle alakalı içerikler sunan Membrana, yayıncıların reklam gelirlerinin yüzde 80 oranında artış göstermesini sağlıyor.

Dijital yayıncılara hizmet sunan ve bağımsız bir video prodüksiyon şirketi olan Membrana, Ukrayna, ABD ve Almanya’nın ardından Türkiye pazarına giriş yapıyor. Yayıncılara izleyicilerle alakalı içerikler üreten şirket, müşterilerine uçtan uca videolardan para kazanma imkanı sunuyor. Membrana’nın hizmetleri sonucunda yayıncıların reklam gelirleri yüzde 80 oranında artış kaydederken, toplam görüntüleme sürelerini de ortalama 8 saat uzatıyor. Kullanıcılara özel uyarlanmış videoların yayınlanabilmesine yönelik hizmetler sunan Membrana, özel projelerin web sitelerine yerleştirilmesi gibi çözümler de sağlıyor.

“Türkiye pazarı bizim için büyük önem arz ediyor”

Türkiye pazarına girişle ilgili açıklamalarda bulunan Membrana CEO’su Mihail Kudryavskyi, “Membrana olarak, küresel büyüme hedefimiz doğrultusunda, Türkiye pazarına giriş yaparak önemli bir adım attık. Türkiye, sahip olduğu potansiyel ile içinde bulunduğumuz konjonktürde önemli bir odak noktası konumunda. Üstelik dijitalleşme süreci tüm faktörler dahilinde bir bütün olarak yaşanıyor. Ayrıca Türk toplumu, yüksek genç nüfusu sayesinde teknolojik gelişmelere ve yeniliklere oldukça hızlı adapte olabiliyor. Biz de teknolojiyi reklamcılıkla birleştiren bir marka olarak böylesi dinamik bir ülkede getirdiğimiz yeniliklerle birlikte varlık göstereceğiz. Hem Türkiye’ye değer katmak hem de hep birlikte büyüyelim istiyoruz. Bu açıdan Türkiye pazarı bizim için büyük önem arz ediyor.” dedi.

İlgili Yazılar
Devamını oku

Tapucom Gayrimenkul Öneri Motorunu Devreye Aldı

Tapu.com, geliştirdiği öneri motoruyla potansiyel alıcıların aradıkları alternatifleri bulmalarını kolaylaştıracak. Özyeğin Üniversitesi işbirliğiyle geliştirilmeye devam eden öneri motoru;…