Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Bel Group Türkiye’nin Yeni Ülke Müdürü Selim Ardıçdalı Oldu

Bel Group’un Türkiye operasyonunda üst düzey atama gerçekleşti.

Sofralara sağlıklı beslenme ve gülümsemeyi birlikte getiren Bel Türkiye’de üst düzey atama gerçekleşti. İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olduktan sonra 1 yıl Düsseldorf Heinrich Heine Üniversitesinde Almanca dil eğitimi alan Selim Ardıçdalı, Bel Türkiye’nin Ülke Müdürü oldu.

Selim Ardıçdalı Kimdir?

Çalışma hayatına 1999 yılında Migros Türk T.A.Ş. çatısı altında Meşrubat Kategorisi Satınalma biriminde başlayan Ardıçdalı, 6 yıl süresince Meşrubat-Yağ-Bakliyat, Meyve-Sebze, Et ve Et ürünleri kategorilerinde Satınalma Şefi ve Satınalma Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlendi.

2005 yılında kariyerine PepsiCo Beverage’da Yerel Zincir Müşteri Müdürü olarak yön veren Selim Ardıçdalı, 2 yıl sonra Ulusal Zincir Mağazalar Müşteri Müdürlüğüne atandı. 5 yıl boyunca Ulusal Zincir Müşterilerinin tamamı ile çalışan Ticari Pazarlama Departmanı’nda görev yaptı. 4 yıl boyunca Modern Kanal ve Yerinde Tüketim Kanallarının Ticari Pazarlama Müdürlüğünü yürüten Ardıçdalı, ardından PepsiCo Cips – Meşrubat Şirketlerinin konsolidasyonu sonrasında da her 2 ana kategorideki tüm markalardan sorumlu oldu.

2016 yılı başında Bel Group ailesine katılan Selim Ardıçdalı, 6 yıldır La Vache Qui Rit, Karper, Kiri ve Minibabybel ürünlerinin Türkiye Satış Direktörü olarak görev alıyordu. Selim Ardıçdalı 1 Haziran’da Bel Group Türkiye’nin Ülke Müdürü görevini devraldı.

İlgili Yazılar