Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Zyxel’in 5G destekli ürünleri artık Nebula bulut platformu üzerinden yönetilebilecek

Zyxel, yeni 5G bağlantılı çözümlerinin artık Nebula üzerinden yönetilebileceğini duyurdu.

Dijital entegrasyon ihtiyacının giderek daha önemli hale geldiği günümüzde, sosyal medya, e-ticaret ve diğer sanal operasyonlar, tüm işletmeler tarafından geleneksel modellere göre önceliklendirilmeye devam ediyor. Tüm bunların sonucu olarak güvenilir ve “sürekli” bağlantı, günlük işlerin önemli bir parçası haline gelmiş durumda.

Hızlı ve yapılandırması kolay “sürekli” bağlantı

Kullanıcılar, Zyxel’in 5G/LTE router modelleri ile “sürekli” bağlantı destekli çalışma ortamına sahip olabiliyor. Bununla birlikte bu çözümlerle iş ağları, geleneksel internet ağlarının ulaşamadığı alanlardaki hizmetleri desteklemek, müşterilerle etkileşim kurmak ve daha fazla fırsat yaratmak için genişletilebiliyor.

Durmaksızın gelişen WiFi güvenlik özellikleri ile hep güvendesiniz

Zyxel’in yeni ve sektörde bir ilk olan Bağlan ve Koru (CNP) AP güvenlik hizmeti WiFi ağına bağlı çalışanları ve müşterileri korumak ve aynı zamanda WiFi performansını sürdürmek için ağdaki access point’lere bağlanan lisanslı bir koruma hizmeti olarak, işletmelerin hayatını kolaylaştıracak.

CNP, güvenli olmayan web içeriklerinden ve kötü niyetli web sitelerinden kaynaklanan güvenlik ihlallerinde iş ve kişisel veri sızıntılarına karşı işletmelerin koruma sağlamasına yardımcı olacak. Ayrıca önemli iş operasyonlarını, çevrimiçi akış, sesli veya görüntülü aramalar gibi gecikmeye duyarlı süreçleri kolaylaştırmak için uygulama düzeyinde ağ görünürlüğünü ve bant genişliği kısıtlamasını da destekleyecek.

Zyxel Networks Başkanı Gordon Yang, “Nebula platformumuzu, 2016’daki lansmanından bu yana müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirmeye devam ettik. Bu anlayışla bugün iş dünyasının pandemiden en çok etkilenen ve birçok üreticinin önceliği arasında yer almayan grubu olan küçük işletmelere en uygun çözümleri tutarlı bir ağ performansı ile sunuyoruz. Zyxel olarak küçük işletmeleri dijital dönüşüm yolculuklarında güvenli ve sağlıklı bir şekilde gelişmeleri için desteklemeye ve onlara her konuda yardım etmeye kararlıyız” dedi.

 Daha kapsamlı bir ürün seçimi

En yeni Nebula serisi, 80’den fazla ağ cihazını desteklemek için tasarlanmış, güçlü ancak sade bir merkezi yönetim platformuna sahiptir. Sunulan bu kapsamlı ağ donanımı seçenekleri, müşterilerin kurulum türü ihtiyaçlarına göre kendilerine özel ürünü seçebilmelerine imkân vermektedir.

Nebula platformu tarafından desteklenen en yeni ürünler arasında iki adet WiFi6 kablosuz access point (NWA90AX ve WAX630S), iki adet 5G router (Nebula NR7101 ve Nebula NR5101) ve bir adet 4G LTE router (Nebula LTE3301-PLUS) yer almaktadır.

İlgili Yazılar
Devamını oku

Teknosa yeniden Akmerkez’de

Teknosa, 7 yıl aradan sonra İstanbul Akmerkez Alışveriş Merkezi’nde yeniden mağaza açtı. Teknosa, Akmerkez ile birlikte İstanbul’daki mağaza…