Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Ozan SuperApp reklamı

Huobi, GARI token’ı listeleyecek

Huobi Global, onbirinci Primelist etkinliğinde SocialFi projesi olan Gari Network’ün GARI token’ını listeleyeceğini duyurdu. 

Primelist katılımcıları GARI token arzından pay kazanma şansını yakalamak adına sayılı biletler için çekilişe katılabilecek veya üç gün boyunca Huobi Token’ı ellerinde bulunduracaklar.

Kullanıcıların içerik oluşturması karşılığında ödül alabildikleri bir sosyal medya platformu olarak bilinen SocialFi projesi Gari Network, bu listelemeyle, finansman yaratırken; içerik üreticilerini ödüllendirmek için gerekli sermayeyi oluşturacak. Sosyal medya, web3.0 ve finansı birleştiren şirket, geleneksel sosyal medya platformlarının başlıca sorunu olan, yeni içerik üreticilerinin büyümesi problemini de bu sayede çözmeyi hedefliyor. 

Gari Network, Chingari isimli uygulamasıyla kullanıcıların video oluşturmasına ve paylaşmasına olanak sağlıyor ve kullanıcıları GARI tokenleriyle ödüllendiriyor. Söz konusu uygulamanın, hali hazırda Hindistan’ın en hızlı büyüyen video uygulaması olmasının yanı sıra 85 milyondan fazla kullanıcıya sahip olduğu belirtiliyor. Video izleyenleri şeffaf ‘tipping’ (bahşiş) özellikleriyle buluşturan Chingari’nin merkeziyetsiz yapısı, kullanıcılara platformun nasıl yönetileceği konusunda da söz hakkı tanıyor.

Kullanıcılar, onbirinci Primelist etkinliğine, 18 Ocak Salı günü, saat 14.30 itibarıyla, sayılı biletlerle çekilişe katılarak veya üç gün boyunca cüzdanlarında Huobi Token bulundurarak katılabilecek. GARI token erken satışına özel arz fiyatından katılamayan diğer kullanıcılar da listeleme sonrasında Huobi Global borsasından GARI token satın alıp satabilecekler. 

İlgili Yazılar