Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

ininal, “wininal” kampanyasını hayata geçirdi

ininal,  sektördeki varoluşunu yepyeni bir slogana dönüştürüyor, “wininal”. 

 ininal, hayata geçirdiği “wininal” yarışmasıyla oyun dünyasındaki kullanıcılarının gerçek hayatta da kazanmalarını sağlıyor. Kampanyada Futbolist ile de iş birliği gerçekleştiren marka, kampanyayı Futbolist’in öne çıkan yayıncıları ile duyurdu.

Oyun sırasında oyuncuların sevinç anlarını öne çıkararak sevinçlerine ortak olmak ve hediyeler kazandırmak isteyen marka, wininal sloganını sosyal medya yarışmasına dönüştürdüğü bir kampanyaya imza attı. Oyun sırasında yaşanan win anlarını ininal olarak sahiplenip, bu anların wininal anı olarak anılmasını isteyen marka, Futbolist yayıncılarının sevinç anlarını paylaşarak başlattığı kampanyaya, tüm oyuncuları davet ediyor. TikTok, Instagram ve Twitter üzerinden ininal’ı takip eden ve oyun sırasında sevinç anını #wininal etiketiyle paylaşan tüm oyuncular gerçek hayatta da kazanma şansı elde ediyor.

ininalofficial sosyal medya hesaplarını takip eden ve #wininal etiketiyle sevinç anını paylaşan herkes wininal yarışmasının bir parçası olurken 100 TL’lik ödülü kazanma şansı yakalıyor.

Oyunculara kazandıran kampanyaları ve içerikleriyle dikkat çeken ininal, #wininal ile oyun dünyasındaki varlığını bir adım öteye taşımaya hazırlanıyor. Kampanyayı Futbolist’in öne çıkan yayıncıları ile duyuran marka önümüzdeki dönemde birçok önemli iş birliğini duyuracağının da müjdesini veriyor. 

İlgili Yazılar