Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Hepsiburada’da CMO görevine Ender Özgün atandı

Ender Özgün, 1 Temmuz 2021 tarihinden itibaren Hepsiburada’da CMO olarak görev almaya başladı.

İş yaşamına Procter & Gamble’da başlayan, son olarak Vodafone Türkiye’de Kurumsal Satış Direktörü pozisyonunda bulunan Ender Özgün, 1 Temmuz 2021 tarihinden itibaren Hepsiburada’da CMO olarak görev almaya başladı.

32 kategoride, 44 milyonu aşkın ürün çeşidini müşteriyle buluşturan ve 250 milyonun üzerinde ziyarete ev sahipliği yapan Hepsiburada ailesine katılan Özgün, lider platformun yeni pazarlama stratejilerinin geliştirilmesi ve hayata geçirilmesi konularında öncülük yapacak.

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği ve İnşaat Mühendisliği bölümlerinden çift ana dal yaparak mezun olan Özgün, Bahçeşehir Üniversitesi’nde Marka Yönetimi ve Pazarlama Stratejileri konularında yüksek lisans yapmıştır. İş yaşamına 2005’te Procter & Gamble’da başlayan Ender Özgün, son olarak Vodafone Türkiye’de Kurumsal Satış Direktörü olarak görev alıyordu.

İlgili Yazılar
Devamını oku

DogGO 5,4 milyon TL yatırım aldı

DogGO, Startup Burada üzerinden çıktığı fonlama kampanyasında 5,4 milyon TL yatırım aldı. Türkiye’nin finans ve teknoloji alanında öncü,…
Devamını oku

STM ThinkTech Outlook Yayımlandı

Türkiye’nin ilk teknoloji odaklı düşünce merkezi STM ThinkTech, son dönemdeki gelişmeleri özetleyerek 11 bölüm halinde hazırlandığı “STM ThinkTech…