Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Kaan Sümer Sensormatic CFO’su Olarak Görev Yapacak

Sensormatic Finans Bölümü’ne Yeni Atama, Kaan Sümer Sensormatic CFO’su Olarak Görev Yapacak.

Türkiye’nin önde gelen elektronik güvenlik entegratörü Sensormatic’in finans bölümünde önemli bir atama gerçekleşti. Uzun yıllar boyunca finans, telekom ve teknoloji alanında faaliyet gösteren önemli şirketlerde yönetici pozisyonunda çalışan Kaan Sümer, Mayıs 2021’de Sensormatic’in Mali İşler organizasyonunun lideri olarak CFO’luk görevine getirildi.

Sensormatic’in finans yönetimi, alanının en deneyimli isimlerinden Kaan Sümer’e emanet edildi. 17 Mayıs 2021’de CFO olarak atanan Kaan Sümer, 21 yıl boyunca Deloitte, PWC ve Türk Telekom grup şirketlerinde görev alarak edindiği sektörel tecrübesini Sensormatic çatısı altında sürdürecek. Sensormatic’in her geçen gün büyüyen ekosistemini daha da geliştirmek için çalışacak olan Kaan Sümer, kurumun verimliliği daha da artıracak pek çok projeye liderlik edecek.

Verimliliği artıracak sistemler, süreçlere odaklanacak

Kaan Sümer, finans organizasyonu yeteneğinin artırılmasının yanında, verimliliğin artması için de çalışacaklarını söyledi. Sümer, “Global bir şirket olarak ERP sistem ve uygulamaları bizim için büyük önem taşıyor. Bu alanda yapılacak olan geliştirmelerde karar verici pozisyonlardan birinde yer alarak global sürece katkı sağlayacağım. Bununla birlikte iş performans yönetimi ve finans süreçlerinde de geliştirmeler yapmayı hedefliyoruz. Böylece kurumsal verimliliğimizi daha da artıracağız.” dedi.

Kaan Sümer Kimdir:

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü tamamlayan Kaan Sümer, Bahçeşehir Üniversitesi’nde MBA programını bitirdi. Bugüne kadar Deloitte, PWC ve Türk Telekom grup şirketleri gibi önemli kuruluşlarda görev alan Sümer, Sensormatic’in Mali İşler fonksiyonunun yeni lideri olarak CFO’luk görevini yürütüyor.

İlgili Yazılar