Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Ozan SuperApp reklamı
Ozan SuperApp reklamı

BtcTurk’ten Youtube’da 5 gün canlı yayın

BtcTurk, haftanın 5 günü YouTube kanalında yayınlayacağı canlı programlar ile izleyicilere geniş yelpazede içerikler sunacak.

BtcTurk, YouTube kanalındaki yayınlarıyla farklılaşırken Bitcoin ile kriptoparadan spora ve yaşama kadar uzanan geniş yelpazedeki içerikleriyle gündemin nabzını tutuyor. Haftanın 5 günü, zengin konu başlıkları ve konukları ile keyifli canlı programlara imza atıyor. 

Hafta içine renk katacak programlar

Buna göre Pazartesi ve Çarşamba günleri yayınlanacak ‘Barış Ertül ile Canlı Gündem’ başlıklı programın ilk bölümü 16 Haziran’da saat 16:00’da canlı yayınla izleyicilerle buluşacak. Programda kriptoparalar, ekonomi ve yaşama dair ilginç gündem ve haberlerin yanı sıra spor konuları ele alınacak. 

Salı ve Perşembe günleri ise Yalın Alpay’ın sunumuyla edebiyat, sosyoloji, ekoloji ve felsefe alanlarından ilginç konu başlıkları, dünyadan gelişmelerin de ele alınacağı program ile saat 18:00’da yayınlanacak. 

Her Cuma, sporun en keyifli hali Merve Toy ve Irmak Kazuk’un eğlendiren sohbetiyle ‘Yeni Nesil Spor Gündemi’ başlıklı programda ekranlara yansıyacak. 

İlgili Yazılar