Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

SAS ve Partner Republic’ten İş Ortaklığı

SAS, veri odaklı müşteri deneyimi tasarımı konusunda projeler üreten Partner Republic ile stratejik iş birliği yaptığını duyurdu.

SAS, veriyi ve iş bilgisini harmanlayarak değer üreten çözüm şirketi Partner Republic ile iş ortaklığı yaptığını duyurdu. Kişiselleştirilmiş müşteri deneyimi üzerine yapılan iş ortaklığıyla; özellikle pandemiyle birlikte hızlanan dijitalleşme yolculuklarında şirketlerin süreçlerine ivme kazandırmak, insan kaynağı ihtiyacına destek olmak ve değer yaratmak amaçlanıyor. İmzalanan stratejik anlaşma çerçevesinde SAS pazarlama analitiği çözümlerini sunarken, Partner Republic müşteri deneyimi tasarımı ve danışmanlığıyla müşteri zekâsı yetkinliğini bir araya getiriyor. Bu sayede iki şirket, kampanya analitiği ve deneyim tasarımı konusunda uçtan uca hizmet sunacak.

SAS Güneydoğu Avrupa, Türkiye ve Orta Asya İş Ortaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tuğrul Altıner konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “SAS olarak Partner Republic’in kuruluş yolculuğundan itibaren yanlarında olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Partner Republic’in deneyimli ve yetkin ekibi sayesinde birlikte yürüttüğümüz projeler alışagelmiş sürelerin altında tamamlanıyor. Ayrıca iş ortağımızın güçlü ağları sayesinde SAS olarak dahil olmadığımız alanlara ve müşterilere ulaşma imkânı sağlıyoruz. Henüz çok yeni olan iş birliğimizin önümüzdeki dönemde sadece Türkiye ile sınırlı kalmayacağına ve bölgede de ciddi başarılara ulaşacağımıza inanıyorum” dedi.

Partner Republic Genel Müdürü Demet Yarkın ise iş ortaklığına dair şunları ifade etti: “Partner Republic olarak kuruluşumuzun ilk yılındayız ve tüketici trendlerini yakından takip eden, dinamik ve yeniliğe adapte ekibiyle müşterilerini her zaman müşteri deneyimine odaklı tutan bir ekibiz. Analitik konusunda SAS’ın 45 yıllık teknoloji gücü üzerinde oluşturduğumuz metodolojiyle şirketlerin gelirlerini artırmaya ve müşteri kazanım maliyetlerini azaltmaya odaklanıyoruz. İş ortaklığımızla Türkiye’de ve Güneydoğu Avrupa bölgesinde birçok yeni ve daha önce gerçekleşmemiş farklı projelere imza atacağız.”

İlgili Yazılar