Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

LinkPlus İsim Değişikliğine Gitti

Bilgi teknolojileri alanında 1995 yılından bu yana faaliyet gösteren LinkPlus isim değişikliğine gittiğini duyurdu.

Redington Türkiye olarak hizmetlerine devam edecek olan şirketin Genel Müdürü Cem Borhan’ın açıklamalarını haberimizde bulabilirsiniz.

Bilgi teknolojileri alanında 1995 yılından bu yana faaliyet gösteren LinkPlus olarak, yabancı ortağımız Redington ile birlikte globaldeki gücümüzü yerele de taşımak ve daha büyük başarılar gerçekleştirmek amacıyla heyecan verici bir adım atıyoruz.

2021 yılı itibarıyla yolumuza, son beş yıldır bir parçası olduğumuz BT sektöründeki köklü kuruluşlardan biri ve teknoloji distribütörlüğünü yeniden tasarlayan global oyuncu olan Redington markasıyla devam etme kararı almış bulunuyoruz.

Redington, dünya genelinde 30’dan fazla ülkede hizmet veren, 230’un üzerinde lider markanın dağıtımını ve tedarik zincirini üstlenmiş, yıllık 7 milyar doların üzerinde gelire sahip büyük bir oyuncu. Güvenlik’ten Yapay Zeka’ya Büyük Veri’den Nesnelerin İnterneti’ne, Analitik’ten 5G’ye kadar birçok ürün ve çözüm sunuyor. Özellikle gelişmekte olan ülkelerdeki güçlü yapısıyla pazar payını her geçen gün artırıyor.

Redington Türkiye olarak, yeni markamız ve şirketimizin küresel gücüyle müşterilerimize salt bir distribütörün çok daha ötesinde bir yaklaşımla hizmet vereceğiz. Her zamankinden daha yenilikçi ve aktif olacağız.

Büyük heyecan yaşatan bu marka dönüşümünü bilgilerinize sunar, bugüne kadar şirketimize gösterdiğiniz ilgi ve desteğin devam edeceğine dair inancımla teşekkürlerimi iletirim.

Sevgi ve saygılarımla,

Cem Borhan

Redington Türkiye Genel Müdürü

İlgili Yazılar
Devamını oku

SAS Türkiye’de Üst Düzey Atama

SAS, Türkiye Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine Emre Ultav’ı getirdi. İTÜ Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği mezunu…