Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Anadolubank’ın “Sigorta Botu”na PSM AWARDS’tan Başarı Ödülü

Anadolubank, butik bankacılık anlayışıyla değişen müşteri ihtiyaçlarına yönelik değer yaratan çözümleri ile PSM AWARDS’tan geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ödülle döndü.

Finans dünyasında yeniliklerin ödüllendirildiği en önemli organizasyonlardan biri olan PSM AWARDS 2020 Ödül Töreni, 28 Aralık 2020 tarihinde online olarak gerçekleşti. Anadolubank; PSM AWARDS 2020 Yenilik kategorisi, “Yenilikçi Müşteri Etkileşimi ve Deneyimi” dalında “Sigorta Botu” ile Başarı Ödülü’nün sahibi oldu.

PSM AWARDS 2020’de elde edilen başarıyı değerlendiren Anadolubank Pazarlama ve Sigorta Bölüm Başkanı İnanç Altan, “Sigorta Botu ürünümüz ile bu yıl da PSM AWARDS’ta ödül kazandığımız için çok mutlu ve gururluyuz. Anadolubank olarak müşterilerimizin tüm finansal ihtiyaçlarını, teknolojiyi de etkin bir şekilde kullanarak karşılamayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda, kendilerine en iyi müşteri deneyimini sunmak temel önceliklerimizin başında geliyor. Bankamıza bu yıl ödül kazandıran “Sigorta Botu”, adından da çağrışım yaptığı üzere sigorta yapan bir robot. Bu robot sayesinde müşterilerimizin risklerini düzenli olarak kontrol ederek, hataya imkan tanımadan sürekli teminat altına alıyoruz. Bu şekilde, hem olası riskleri ortadan kaldırıyoruz hem de yarattığımız otomasyon ile operasyonel süreçlerde de verimlilik sağlamış oluyoruz” şeklinde konuştu.

İlgili Yazılar