Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Anadolu Sigorta, Hizmet İhracatında Bu Yıl Da Birinci

Anadolu Sigorta, Hizmet İhracatçıları Birliği’nin düzenlediği, 2019 Yılı Hizmet İhracatı Şampiyonları sıralamasında bu yıl da birincilik ödülüne layık görüldü.

Anadolu Sigorta, Hizmet İhracatçıları Birliği’nin düzenlediği, Türkiye’nin sürdürülebilir büyümesine katkıda bulunan firma ve kuruluşların ödüllendirildiği 2019 Yılı Hizmet İhracatı Şampiyonları sıralamasında finans, sigorta ve diğer mali hizmetler kategorisinde bu yıl da birincilik ödülüne layık görüldü.

Türkiye’nin başarılı hizmet ihracatçılarına verilen Hizmet İhracatı Ödülleri, bu yıl pandemi nedeniyle, tören gerçekleşmeden basın bülteni ile duyuruldu.

Anadolu Sigorta, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da finans, sigorta ve diğer mali hizmetler kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mehmet Şencan; ödülü almaktan duydukları memnuniyeti ifade ederek, “Anadolu Sigorta olarak, geçtiğimiz yıl bizzat Sayın Cumhurbaşkanımızın elinden alma şerefine nail olduğumuz bu ödüle tekrar layık görülmekten büyük onur duyduk. Kurucumuz Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yolda, Türkiye’nin geleceğine olan inancımız ve devletimizin desteğiyle, yeni hedeflere doğru ilerlemeye kararlıyız. Bu anlamlı ödül, doğru yolda olduğumuzu göstermesi açısından büyük öneme sahip. Anadolu Sigorta olarak ülkemizin ihracatına ve sürdürülebilir kalkınmasına katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

İlgili Yazılar