Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

İstanbul Marketing Awards’tan Tekzen’e İki Gold Ödül

Tekzen, ikinci kez düzenlenen İstanbul Marketing Awards’te Sosyal Medya Kampanyası ve İnovatif Mecra kategorilerinde Gold Ödüllerinin sahibi oldu.

Türk iş dünyasındaki kurumların ve markaların, pazarlama süreçlerini dikkate alarak düzenlenen pazarlama ödülleri İstanbul Marketing Awards 2020’nin bu yıl ikincisi hibrit olarak gerçekleştirilen ödül töreniyle gerçekleştirildi. Çalışmalar ticari satış başarısı, yaratıcılık, tasarım ve inovatif yönlerinin pazarlama süreci içinde kuruma, markaya ve sektöre katkı başarısı kriterleriyle değerlendirildi.

Tekzen’in Creasoup iş birliğiyle hayata geçirdiği “Gri Koli Bandı İle Sanat Eserine Dönüşen Muz” projesi, “Sosyal Medya Kampanyası ve İnovatif Mecra kategorilerinde Gold Ödülleri’nin sahibi oldu.

Ses getiren “Gri Koli Bandı İle Sanat Eserine Dönüşen Muz” kampanyası; Mixx Awards, Social Media Awards ve Felis Ödülleri ardından İstanbul Marketing Awards’tan da ödül alma başarısı yakaladı.

İlgili Yazılar
Devamını oku

Human Week Zirvesi tamamlandı

İş dünyası Human Week Zirvesi’nde İK’nın geleceğine odaklandı. İletişim ve İşletme Bilimleri Enstitüsü (İBE) tarafından bu yıl ilki…