Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

TechCircus ve SHERPA iş birliği yaptı

TechCircus ve SHERPA, “UX Crunch at Home” serisiyle web seminerleri vermek için iş birliği yaptı.

Katılımın ücretsiz olacağı ve 12 çevrim içi etkinlik ile 6 ay sürecek olan web seminerleri serisi, “Kullanıcı Merkezli Deneyimi Tanımlamak” teması altında şirketinizde bir tasarım kültürü oluşturmanın nasılları ve nedenleri ile birlikte sektörden uzmanların katılımı ile araştırma odaklı deneyim tasarımı yaklaşımına yönelik pratik çözüm önerilerine ve vaka analizlerine odaklanacak.

SHERPA’nın, deneyim tasarımı alanında yürüttüğü global iletişim projelerinden en önemlilerinden biri olan TechCircus iş birliği, UX konusunda işin uzmanlarını takip etmek isteyen UX meraklılarına da fırsat sağlayacak.

SHERPA, UX profesyonelleri arasındaki bilgi alışverişine olanak sağlayan bir ortama kapı açacak olan “UX Crunch at Home” web seminerleri serisi ile İngiltere başta olmak üzere uluslararası UX komünitesini bir araya getiren etkinliklerin sponsoru olarak bir rol üstlenecek.

Sıradaki web seminerinin konusu: “Kurum içi Araçlar Tasarlamak”

Tarih: 17 Aralık, Perşembe TSİ 21.00’de

UX Paneli: Designing for Internal Tools

Katılımcılar: Drue Thomas – Senior Product Designer – New York Times

Jack Holmes – Service Design Lead

Nieve Tierney – Founder – Making Shapes Ltd

Talin Wadsworth – Principal Designer, Adobe

İlgili Yazılar
Devamını oku

Dünya barışı için ticaretin sürmesi gerekli

Altınbaş Üniversitesi’nin “Çarşamba Buluşmaları” toplantısında bu hafta küresel ticaret savaşlarının dünyada yol açabileceği gelişmeler ele alındı. “Ticaret Savaşlarının…