Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

KPMG Türkiye’den EMA’ya transfer

KPMG Türkiye Denetim Bölümü Şirket Ortağı Funda Aslanoğlu, 1 Aralık itibarıyla KPMG Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMA) ortağı olarak görevlendirildi.

Aslanoğlu, KPMG Global denetim kalite transformasyonunun önemli inisiyatiflerinden biri olan EMA Audit Quality Banking Center of Excellence’ın kurulmasına katkı sağlayacak.

Funda Aslanoğlu Kimdir?

Çalışmalarını iki yıl boyunca EMA çatısı altında yürütecek olan Aslanoğlu, aynı süre içinde Global Audit Quality Monitoring Group ekibine de destek verecek. KPMG Türkiye’ye 1998 yılında katılan Aslanoğlu, 2011’den bu yana Denetim Bölümü Şirket Ortağı olarak görev yapıyor. Bankacılık başta olmak üzere finansal kuruluşlar ile üretim ve hizmet sektörlerinde deneyim sahibi olan Aslanoğlu, KPMG EMA’daki yeni rolünü İstanbul ofisinden yürütecek. KPMG Türkiye Başkanı Murat Alsan da Aslanoğlu’na yeni görevinde başarılar diledi.

İlgili Yazılar
Devamını oku

Hayat, Üçüncü Sürdürülebilirlik Raporu’nu Yayımladı

Hayat, üçüncü Sürdürülebilirlik Raporu’nu yayımladı. Hayat Holding’in çatısı altında hızlı tüketim ürünleri sektöründe faaliyet gösteren Hayat, üçüncü Sürdürülebilirlik Raporu’nu yayımladı. Şirketin “Hayata İyi Bakarız”…