Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

SAS Türkiye’de Üst Düzey Atama

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

SAS, Türkiye Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine Emre Ultav’ı getirdi.

İTÜ Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği mezunu olup yüksek lisans öğrenimini Marmara Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünde tamamlayan Emre Ultav, 20 yılı aşkın sektör deneyimine sahip. İş hayatına Nexus A.Ş.’de yazılım mühendisi olarak başlayan Emre Ultav, Software AG’deki müşteri yöneticiliği ve satış pazarlama müdürlüğü görevlerinden sonra Gantek A.Ş’de BMC Software Grup Müdürlüğü görevini üstlendi. Ardından SAS da dahil olmak üzere Oracle ve SAP gibi global şirketlerde çözüm liderliği, satış, pazarlama ve kanal yönetimi alanlarında yöneticilik pozisyonlarında bulundu.

SAS Türkiye’de 2006-2012 yılları arasında Telekomünikasyon ve İş Ortakları Satış Müdürü pozisyonunda da görev almış olan Emre Ultav, “SAS’ın büyüyen organizasyonuna üst düzey sorumluluk alarak yeniden katılmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Şirketlerin çok daha azı ile fazlasını yapmak zorunda kaldığı, veriye dayalı doğru kararlar vermeye her zamankinden fazla ihtiyaç duyduğu bu dönemlerde SAS’ın ileri analitik çözümleri, uzmanlığı ve birikimleriyle müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

İş zekâsı, müşteri deneyimi yönetimi, ileri analitik, yapay zekâ, e-ticaret projelerinde şirketlerin veriye dayalı dijital dönüşüm yolculuklarına eşlik eden, derin tecrübe ve uzmanlığa sahip olan Emre Ultav, SAS Türkiye’nin yeni dönem başarı hedeflerine ulaşmasında önemli bir rol üstlenecek.

İlgili Yazılar
Devamını oku

Microsoft Windows 11’i tanıttı

Microsoft, pandemi sürecinde hayatımıza giren hibrit çalışma ve öğrenme modelini destekleyen yeni işletim sistemi Windows 11’i kamuoyuna tanıttı.…