Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Teknoloji Kaptanları Ödülleri sahiplerini buldu

Bu yıl “KUANTUM YOLCULUĞU” teması ile ilk kez dijital ortamda gerçekleştirilen Bilişim Zirvesi kapsamında düzenlenen “Teknoloji Kaptanları Ödülleri” sahiplerini buldu.

Şirketlerin farklı iş süreçleri için geliştirdikleri proje ve uygulamalar ile bu projeleri hayata geçiren ‘Teknoloji Kaptanları’nın farklı kategorilerde ödüllendirildiği “Teknoloji Kaptanları Ödülleri”, Bilişim Zirvesi kapsamında üçüncü kez 25 Kasım Çarşamba günü gerçekleştirildi. 

Ödül töreni açılış konuşmasını yapan BTHABER Şirketler Grubu Başkanı Murat GöçeBu yıl 3. kez gerçekleştirdiğimiz Teknoloji Kaptanları Ödülleri’nde başvurular değerli jüri üyesinin seçimleri ve sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiğimiz halk oylaması ile tamamlandı. Bu yıl 61 proje değerlendirmeye alındı. Teknoloji Kaptanları Ödülleri ile bu başarılı ve yenilikçi projelere destek olmaktan dolayı mutlu ve gururluyuz. Tüm ödül sahiplerini kutlarız” dedi.

Teknoloji Kaptanları Ödülleri programında “Kuantum Dolanıklığı” başlıklısunumunuyapan TTGV Yönetim Kurulu Üyesi Suat Baysan’ın ardından, jüri üyeleri arasında yer alan Teknolojide Kadın Derneği (Wtech) Başkanı Zehra Öney, Telenity CEO’su İlhan Bağören ve ICT Medya Genel Yayın Yönetmeni Murat Pehlivan törene ve seçimlere dair görüşlerini paylaştı.

Dijital Dönüşüm Projesi, İnovasyon Projesi, Maliyet İyileştirme Projesi, Müşteri ile Etkileşim Projesi, Operasyonel Yetkinlik Projesi ve Sosyal Sorumluluk Projesi kategorilerinde ödüllerin sahiplerini bulduğu dijital törende, büyük ödül “YILIN TEKNOLOJİ KAPTANI” Enuygun.com’da görev alan HAKAN KANAR oldu. Hakan Kanar ayrıca, Yılın “Müşteri ile Etkileşim” Proje ikincisi, Yılın “Maliyet İyileştirme” Proje birincisi ve Yılın “İnovasyon” Proje birincisi ödüllerinin de sahibi oldu.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Yatırım Yapım ve İşletme A.Ş’den İSMİHAN FEYZA BAYSAL ANDERSON, Yılın “Sosyal Sorumluluk” Proje ikincisi, Yılın “Operasyonel Yetkinlik” üçüncüsü, Yılın “Müşteri ile Etkileşim” Proje üçüncüsü ve Yılın “İnovasyon” Proje üçüncüsü ödüllerini aldı.

Yılın “Müşteri ile Etkileşim” Proje birincisi OSMAN GÜYÜM (Türksat A.Ş.), aynı zamanda Yılın “Maliyet İyileştirme” Proje ikincisi olarak da ödüllendirildi.

Organik Kimya San. ve Tic. A.Ş.’den RAFET ÇİNÇE, Yılın “Maliyet İyileştirme” Proje üçüncüsü ve Yılın “Dijital Dönüşüm” Proje üçüncüsü olarak ödülünü alırken, Yılın “Dijital Dönüşüm” Proje birincisi BAŞAK BERK (Olgun Çelik A.Ş), aynı zamanda Yılın “İnovasyon” Proje ikincisi ödülünün de sahibi oldu.

Törende ayrıca, ÖZGÜR ÇETİNOĞLU (Tofaş Türk Otomobil Fabrikası) Yılın “Sosyal Sorumluluk” Proje üçüncüsü, NİYAZİ SARAL (Nar Tanesi Platformu) Yılın “Sosyal Sorumluluk” Proje birincisi, ERDAL KEMİKLİ (Otokoç Otomotiv) Yılın “Operasyonel Yetkinlik” Proje ikincisi, ÜNAL TONKA (POSTA VE TELGRAF TEŞKİLATI A.Ş) Yılın “Operasyonel Yetkinlik” Proje birincisi ve ESRA BEYZADEOĞLU (Alternatif Bank A.Ş.) Yılın “Dijital Dönüşüm” Proje ikincisi ödüllerini almaya hak kazandı.

İlgili Yazılar