Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

İstanbul Marketing Awards 2020 Başvuruları 30 Kasım’a Kadar Uzatıldı

Türk iş dünyasındaki kurumların ve markaların, pazarlama süreçlerini dikkate alarak düzenlenen prestijli pazarlama ödülleri İstanbul Marketing Awards 2020 için başvurular 30 Kasım’a kadar uzadı.

Yarışma başvuruları www.istanbulmarketingawards.com üzerinden 30 Kasım’a kadar gerçekleşiyor. Başvurular markalar, ajanslar ve danışmanlar tarafından sisteme gerekli bilgi ve materyallerin yüklenmesi ile gerçekleşiyor.

Ödüller Mention, GOLD ve STARS olarak üç tipte veriliyor.

  • STARS Ödülleri kategori bağımsız şekilde jürinin oy birliği ile seçilecek olan en iyi 3 projeye verilir.
  • GOLD Ödülleri İstanbul Marketing Awards başvuruları arasından kategori bazında en beğenilen ve ödül almaya hak kazanan işlere verilir.
  • Mention, GOLD almaya hak kazanamasa da jüri tarafından değerli bulunmuş seçili sayıda projenin bülten ve yazılı mecralarda anılmasıdır.

Ödül başvuruları tamamlandığında İstanbul Marketing Awards 2020’nin seçkin jürisi tarafından her bir proje değerlendirecek ve kısa liste açıklanacak. Kısa liste ardından yeni bir jüri toplantısı gerçekleşiyor ve finalist projeler 7 Aralık’ta açıklanacak.

İstanbul Marketing Awards 2020’nin ilgi çeken başvuru kategorileri arasında; toplumsal cinsiyet eşitliği iletişimi, sürdürülebilirlik iletişimi, dijitalde marka iletişimi, ambalaj tasarımı, yeni kategori oluşturma gibi farklı kategoriler mevcut. Kazananlar ise 15 Aralık’taki ödül töreninde duyurulacak.

İlgili Yazılar
Devamını oku

Ekonomik soğuma dönemine girdik

KPMG Türkiye’nin üçer aylık dönemlerle hazırladığı Bakış’ın yeni sayısında pandemi sonrası Türkiye ekonomisine ilişkin makro veriler değerlendirildi. Bakış’a…