Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Felis Ödülleri’nin İlk Gecesinin Kazananları Belli Oldu

Pazarlama ve reklam sektörünün en prestijli ödül programlarından biri olarak 15 yıldır düzenlenen Felis Ödül töreninin ilk gecesinde; Yılın Medya Ajansı, Yılın PR Ajansı, Yılın Reklamvereni ve Yılın Markası ödülleri sahiplerini buldu.

“Felis’i gözüne mi kestirdin?” sloganıyla bu yıl 15. senesini kutlayan Felis Ödülleri; 3000’i aşan başvurusuyla büyük ilgi gördü. Pazarlama ve reklam sektörünün en yaratıcı ve en etkili iletişim projelerinin ödüllendirildiği Felis Ödülleri’nde, değerlendirme sürecinin bitmesi ile birlikte bu yılın kazananları belli oldu.

12 Kasım Perşembe gecesi FOXplay’den canlı olarak yayınlanan törenin ilk gününde kategori birincileri, büyük ödüller ve yılın ödülleri dağıtıldı.

Yılın Medya Ajans, Yılın PR Ajansı, Yılın Reklamevereni ve Yılın Markası açıklandı!

Felis’te etkili performansıyla Yılın Medya Ajansı, Carat seçilirken Yılın PR Ajansı, Excel İletişim oldu.Bu sene Felis Ödülleri’nin en yaratıcı ve en etkili reklamvereni ise geçen sene olduğu gibi Reckitt Benckiser seçildi. Yılın Markası ise ilk gecedeki büyük ödüllerin de sahibi olan Finish markası oldu.

İlk Büyük Ödüller Sahiplerine Kavuştu

Büyük ödüllerin de sahiplerini bulduğu ilk gecede, Entegre Kampanyalar ve Medya Bölümü’nün büyük ödülü “Su Endeksi” projesiyle Havas Media’ya giderken Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümünün büyük ödülü ise “Kapatalım Muslukları” projesiyle Reckitt Benckiser / Finish’in oldu.

İkinci gece 13 Kasım Cuma

13 Kasım Cuma akşamı yine FOXplay’den yayınlanacak ikinci gecede; kategori birincileri ve büyük ödüllerin yanı sıra Yılın Yaratıcı Ajansı, Yılın Prodüksiyon Ajansı ve Yılın Bağımsız Ajansı açıklanacak.

İlgili Yazılar