Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

PeP Visa Sanal Kart Güvenli Online Alıveriş İmkanı Sunuyor

Türkiye’nin yerli dijital cüzdanı PeP, PeP Visa Sanal Kart’la güvenli online alışveriş imkanı sunuyor.

Online alışveriş yapmak isteyen, ancak siber saldırı ya da sahtecilik nedeniyle online alışveriş platformlarında kartlarını kullanmak istemeyen tüketicilere, her alışverişte numarası değişen PeP Visa Sanal Kart güven sağlıyor.

Böylelikle tüketiciler hem rutin alışverişlerinde hem de Kasım ayında başlayan “Black Friday”, “Cyber Monday”, yılbaşı alışveriş günleri ile devam eden özel indirimli alışveriş dönemlerinde PeP Visa Sanal Kartlarını korkusuzca kullanabiliyor, avantajlı alışverişin keyfini çıkartabiliyorlar.

Sonbahar aylarının gelmesi, havaların soğuması ve 2020 yılını etkisi altına alan Covid-19 nedeniyle evlerde daha fazla zaman geçirmeye, toplu alanlara girmemeye özen gösteren tüketiciler, alışverişlerinde de online platformlara yöneldi. Ancak bu yöneliş, beraberinde sanal dolandırıcılığa ya da siber saldırıya uğrama korkusunu da beraberinde getirdi. Türkiye’nin dijital cüzdanı PeP, bu korkuları PeP Visa Sanal Kart’la sonlandırıyor. Her alışveriş sonunda numarası değişen tek kullanımlık PeP Visa Sanal Kart ile online alışverişlerde güvenli bir seçenek sunan PeP, tüketicilerin kart bilgilerinin çalınma riski olmadan online alışverişin keyfini yaşamasını sağlıyor.

İndirimli Alışveriş Günlerinde Ekstra Avantaj

Özellikle Kasım ayının ilk haftaları başlayan “Black Friday – Kara Cuma”, “Cyber Monday – Siber Pazartesi” ve yılbaşı alışveriş günleri ile devam eden özel indirimli alışveriş günlerinde kart sahipleri için ekstra güvenli bir ödeme seçeneği olan PeP Visa Sanal Kart, yurt dışı alışveriş sitelerinden yapılan alışverişleri avantajlı döviz kuru ile gerçekleştirme imkanı da sunuyor. Böylelikle tüketiciler hem güvenli hem de ekstra avantajlı alışveriş yapmış oluyorlar.  

Tüketiciler PeP Visa Sanal Kart’a, PeP’in www.peple.com.tr adresli web sitesine girerek ya da uygulamayı indirerek 1 dakika içerisinde, hiçbir prosedüre ihtiyaç duymadan hesap açarak ulaşabiliyor.

İlgili Yazılar