Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Ak Portföy, Türkiye’nin En İyi Yatırım Yönetimi Şirketi seçildi

Dünyanın önde gelen finans kurumlarından World Finance, Ak Portföy’ü bu yıl da “Türkiye’nin En İyi Yatırım Yönetimi Şirketi” seçti.

Ak Portföy’ün başarıları, uluslararası düzeyde dikkat çekmeye devam ediyor. Dünyanın önde gelen finans yayınlarından World Finance, World Finance “Investment Management Awards 2020 – Yatırım Yönetimi Ödülleri” kategorisinde Ak Portföy’e bu yıl da “Türkiye’nin En İyi Yatırım Yönetimi Şirketi”  unvanını verdi.

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da World Finance tarafından “Türkiye’nin En İyi Yatırım Yönetimi Şirketi” seçildiklerinin altını çizen ve 20. yıllarını ödüllerle kutladıklarını belirten Ak Portföy Genel Müdürü Mehmet Ali Ersarı, “Başarılarımız ve rakamlarımız dünyanın önde gelen kurumlarının da dikkatini çekmeye devam ediyor. Dünyanın en prestijli yayınlarından World Finance tarafından 2020 yılında yine Türkiye’nin En İyi Yatırım Yönetimi Şirketi seçildik.  Bu ödüle layık görülmemiz işlerimizi en yüksek standartta yapma ve istikrarlı olarak geliştirme yaklaşımımızın neticesidir. Çalışmalarımızın çok kıymetli bir yansıması olan bu ödül bizim için gurur verici. Sektörün en iyilerinden oluşan ekibimiz ile yürüttüğümüz müşteri odaklı ürün geliştirme stratejimiz ve profesyonel yatırım süreçlerimiz bizi bu ödüllere taşıdı” dedi.

Ak Portföy olarak, sektörün en geniş yatırım evrenini yatırımcılara sunduklarını ve yenilikçilik misyonunu önümüzdeki dönemde özellikle farklı varlık sınıfları ve temalarda yeni ürünler geliştirerek sürdüreceklerini ifade eden Ersarı ayrıca ekledi: “Geleceğin dünyasını şekillendiren yeni teknoloji temaları yatırımcının geleceği yakalayan bir tasarruf aracına sahip olmasını sağlıyor. Önümüzdeki dönemde geleceği belirleyen temalara yatırım imkanı verecek yeni ürünlerimizi tanıtacağız. Bu ürünlerimizin özellikle gençlerin ve geleceğe yatırım yapmak isteyen tasarruf sahiplerinin çok ilgisini çekeceğini düşünüyorum. Geleceğin ürün, hizmet ve iş modellerini şekillendirmeye odaklanmış “Yeni Nesil” portföy yönetim şirketi olarak, yatırımcılarımıza, içinde yaşadığımız çevreye ve topluma değer katmak üzere büyük bir heyecanla çalışmaya devam ediyoruz.”

İlgili Yazılar
Devamını oku

Orderinbox kullanıma açıldı

Herhangi bir NFT pazar yerinden farklı olarak bir sosyal bileşene sahip olan Orderinbox bugün itibarıyla kullanıma açıldı. İçerik…