Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

KPMG Türkiye, Bursa’da ofis açtı

Uluslararası denetim, vergi ve danışmanlık firması KPMG, Türkiye’de büyümeye devam ediyor.

1982 yılından bu yana İstanbul merkez ofisinin yanı sıra Ankara ve İzmir’deki ofisleriyle faaliyetlerini sürdüren KPMG, kasım ayı itibarıyla Bursa ofisiyle de hizmet vermeye başladı. Ekibiyle birlikte Kasım ayı itibarıyla KPMG çatısı altında hizmet vermeye başlayan Nadir Gülhan, KPMG Bursa Ofisinin Sorumlu Yeminli Mali Müşaviri ve Direktörü olarak görev alacak. Hüseyin Sevim ise Bursa’dan sorumlu vergi ortağı olarak görevine devam edecek.

Türkiye ekonomisinin yapı taşlarından Bursa’da fiziksel olarak da bulunmanın önemli bir adım olduğunu belirten KPMG Türkiye Vergi Bölüm Başkanı Şaban Erdikler, “Büyüme stratejimiz doğrultusunda Bursa’daki yeni ofisimizle güç tazeledik. ‘Bursa büyürse Türkiye büyür’ ifadesine sonuna kadar katılıyoruz. Bursa üreten, ürettiğini ihraç eden, yabancı sermayenin de yoğun rekabet gösterdiği bir şehrimiz. Yeni ofisimizde her biri alanında uzman ekiplerimizle Bursa ve çevresindeki şirketlerin her ihtiyaçlarında artık fiziken de yanındayız. Kaliteli, güvenilir, değer katan hizmetler vermeye devam edeceğiz” dedi.

Nadir Gülhan ise “KPMG ailesine katılmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyorum. Değer üreten ve çözüm odaklı profesyonel hizmet anlayışımızı KPMG çatısı altında daha da ileri taşıyarak devam ettireceğiz. KPMG Bursa olarak hedefimiz Bursa iş dünyasına katma değer sağlamak ve küresel tecrübemizi aktarmaktır.” dedi.

İlgili Yazılar
Devamını oku

FLO Group’da üst düzey atama

FLO Group’nun Giyim Marka Genel Müdür Yardımcısı Özgür Mermer oldu. FLO Group’un “Giyim Marka Genel Müdür Yardımcılığı” görevine Özgür Mermer…