Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Dijital performans platformu Musixen’e yeni özellikler geldi

Etkinlikleri dijital ortama taşıyan ve en sevilen sanatçıları ev konforunda izlenmesini sağlayan Musixen’in yeni uygulamaları hem sanatçılara hem de kullanıcılara hitap ediyor.

Dijital performans platformu ve müzisyen/mekan pazaryeri Musixen yeni özellikleriyle hem sanatçılara hem de kullanıcılara heyecan verici bir deneyim yaşatacak. Sanatçılar artık performansları için biletleme yapabilirken eski konserler de tekrar izlenebilecek. Ayrıca kullanıcılar, sevdikleri sanatçılardan kişiselleştirilmiş video isteyebilecek.

Müzisyen ve sahne sanatçılarının seslerini duyurabilecekleri, sanatseverlerin de sevdikleri sanatçıların canlı performanslarını izleyebilecekleri Musixen, yepyeni uygulamaları hayata geçiriyor. Etkinlikleri dijital ortama taşıyan ve en sevilen sanatçıları ev konforunda izlenmesini sağlayan Musixen’in yeni uygulamaları hem sanatçılara hem de kullanıcılara hitap ediyor.

Sanatçılar biletleme yapabilecek

Sanatçılar daha önce canlı yayında kendilerine gönderilen paketler üzerinden gelir elde edebiliyordu. Şimdi bu özelliğe ek olarak biletleme de yapabilecekler. Performansları için bilet fiyatlarına kendileri karar veren sanatçılar biletlemenin yüzde 50’sini alabiliyor. Gelen bir diğer yenilik ise daha önceki tüm canlı performansların tekrar izlenebilmesi imkanı. Böylece kullanıcılar, sevdikleri sanatçıların performansını tekrar tekrar izleyebilecek.

Kişiye özel videolar

Musixen kullanıcıları, Musixen sanatçılarınden kendileri veya sevdikleri için özel videolar isteyebilecek. Örneğin sevdikleri birinin doğum günü kutlaması veya geçmiş olsun dilekleri sanatçılar tarafından yapılabilecek. Bu da sanatçılara ek gelir imkanı sunarken kullanıcılar da başka hiçbir yerde olmayan, çok özel bir videoya sahip olacak.

İlgili Yazılar