Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Anadolubank yeni kredi ürününü hizmete sundu

Anadolubank, TLREF (Türk Lirası Gecelik Referans Faiz Oranı) endeksli yeni kredi ürününü müşterilerinin hizmetine sundu.

Anadolubank, reel sektöre fon sağlamak üzere, uluslararası standartlara uygun ve şeffaf bir endeks oranı olan TLREF (Türk Lirası Gecelik Referans Faiz Oranı) endeksli yeni kredi ürünüyle müşterilerine çözümler sunmaya devam ediyor.

Ürün yelpazesine eklediği TLREF kredi türü ile müşteri ihtiyaçlarına hızlı cevap veren banka, sektördeki yenilikçi ve rekabetçi duruşuyla faaliyetlerini sürdürüyor. Anadolubank, yeni ürünüyle ticari müşterilerine piyasa koşullarına uygun, değişken faizle borçlanma imkanı sunuyor; TLREF’e endeksli krediler için limit, işlem ve firma bazında kredi değerliliğine göre belirleniyor.

Yeni ürünlerle müşterilerinin yanında olmaya devam edeceklerinin altını çizen Anadolubank Pazarlama ve Sigorta Bölüm Başkanı İnanç Altan sözlerine şöyle devam etti:

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek, en uygun finansal çözüm önerilerini sunmaya hız kesmeden devam edeceğiz. Son dönemde, ülkemiz finans piyasalarının en önemli referans göstergesi haline gelen TLREF endeksinin önümüzdeki süreçte daha da yaygın kullanılacağını düşünüyoruz. Bu kapsamda TLREF endeksli ürün yelpazemizi genişletmeye yönelik çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kısa bir süre içerisinde TLREF endeksli kredi ürünlerimizin dışında, mevduat müşterilerimiz için de TLREF endeksli bono ürünümüzü müşterilerimize sunmayı hedefliyoruz.

İlgili Yazılar