Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Kontrol Odalarına Özel Güvenli ve Düşük Maliyetli Ekran Yazılımı

Mitsubishi Electric, komuta ve kontrol odası videowall sistemleri için tasarlanan S-SF yazılım paketiyle verimliliği ve esnekliği artırıyor.

LED ekran teknolojisi alanındaki köklü deneyimi ışığında inovatif ürünler geliştiren Mitsubishi Electric, tasarladığı S-SF yazılım paketiyle videowall ekran sistemlerinin daha verimli ve daha büyük ölçeklenebilirlikle çalışmasına imkân tanıyor.

Daha güvenilir, düşük maliyetli ve esnek sistem

Daha etkili komuta ve kontrol odası operasyonları için daha verimli ve daha esnek karar verme ortamları tasarlamayı mümkün hale getiren Mitsubishi Electric S-SF yazılım paketi, bu sayede kontrol odası video duvarları için özel ekran duvar işlemcisi ve özel donanım ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Tamamen Ethernet IP üzerinde çalışan, daha güvenilir ve düşük maliyetli bir sisteme imkân tanıyan S-SF yazılım paketi, bakır görüntü kablolarının mesafe limitlerini ve aşırı yüksek fiber görüntü kablosu maliyetlerini ortadan kaldırmasıyla da dikkat çekiyor.

Gelişmiş mesajlaşma ve hızlı kontrol özelliği

Oturum açan kullanıcılar arasında mesajlaşmaya imkân tanıyan S-SF sistemi, bu mesajlaşma metin içeriğinin yanı sıra kaynakların da paylaşılmasına izin veriyor. Süpervizör, operatörün mesaj ekinde ilettiği kaynağı kendi bilgisayarında açtıktan sonra önemli görürse tek tıklamayla videowall üzerine yansıtabiliyor ve aynı zamanda kritik ortamlarda karar süresini kısaltıyor. Operatörler, uzaktan kontrol özelliğiyle sistem odasında bulunan kaynak bilgisayarlarına erişerek istediği uygulamaları yönetebiliyor.

Çoklu uygulama aktarımıyla maliyet avantajı

Mitsubishi Electric’in S-SF paketinde bulunan uygulama sunucusu yazılımı, geleneksel sistemlerdeki gibi bilgisayarın masaüstü görüntüsü yerine bilgisayarda çalışan uygulamaları aktarıyor. Bilgisayarlarında çalışan çoklu uygulamaları bağımsız pencereler halinde görüntüleyebilen operatörler, aynı zamanda rutin çalışmalarına devam edebiliyor. Bu teknoloji sayesinde işletmenin ihtiyaç duyduğu iş istasyonu sayısı düşerken toplam sahip olma maliyetinde ciddi avantajlar sağlanıyor.

İlgili Yazılar
Devamını oku

COVID-19 sonrası Dijital Dönüşüm

Dynabook, 2021’de küresel iş dünyasını bekleyen dijital dönüşüme ilişkin öngörülerini yayınladı. COVID-19’un hem kişisel hem de profesyonel yaşamlarımız…