Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Aon Türkiye Trete bölümünü deneyimli isimle güçlendirdi

Sigorta ve reasürans brokerliği ile risk yönetimi danışmanlığı konularında Türkiye’de faaliyet gösteren Aon’da Trete Direktörlüğü görevine gelişen pazarlarda deneyimli Tolga Üreyen getirildi.

Risk, emeklilik ve sağlık konularında veri ve analizlerden faydalanarak profesyonel hizmetler sunan Aon Türkiye’nin Trete Direktörlüğüne Tolga Üreyen getirildi. Tolga Üreyen, ekibiyle birlikte sigorta ve reasürans şirketlerinin ve sigorta havuzlarının trete teklifleri, aktüeryal analizleri ile kotasyonları ve süreçlerini yönetecek.

Tolga Üreyen kimdir?

1983 yılında İstanbul’da doğan Tolga Üreyen 2005 yılında Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu. 2010’da Hochschule Furtwangen Üniversitesi’nden Uluslararası İşletme Yönetimi dalında MBA derecesini alan Üreyen, 2012 yılında Türkiye Sigorta Enstitüsü’nün (TSEV) Yangın ve Mühendislik Sigortaları dalındaki Temel Sigorta Eğitim Programı’nı tamamladı. Sigorta sektöründeki kariyerine 2011 yılında Milli Reasürans’ta başladı. Milli Reasürans bünyesinde Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) ve Kıta Altı Hindistan Bölgelerinden Sorumlu Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Tolga Üreyen kariyerine Aon Türkiye Trete Direktörü olarak devam edecek.

İlgili Yazılar
Devamını oku

AvivaSA Yeni İsmini Açıkladı

AvivaSA’da ortaklık değişimi işlemlerinin resmi olarak gerçekleşmesinin ardından birleşmeyle ilgili bir basın toplantısı düzenlendi. Bireysel emeklilik ve Hayat…