Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Citrix’in Dijital İş Yeri Uzmanlığı AWS Tarafından Tescil Edildi

Şirket, herhangi bir yerden çalışmaya olanak sağlama konusundaki köklü deneyimi nedeniyle AWS Dijital İş Yeri Yetkinliği statüsüne hak kazandı.

Citrix, AWS Dijital İş Yeri Yetkinliği statüsüne hak kazanmış olduğunu duyurdu. Bu statü, AWS ile olan ilişkisinin bir nişanesini oluşturuyor ve müşterilerin, son kullanıcıları geleneksel iş merkezlerine bağlılıktan kurtaran ve kelimenin tam anlamıyla herhangi bir aygıt üzerinde, herhangi bir yerden, herhangi bir zamanda güvenli bir biçimde çalışmalarına olanak sağlayan bir dijital iş yerini AWS üzerinde oluşturmasına yardımcı olma konusundaki köklü deneyimini kanıtlıyor.

Citrix Bulut İnovasyon Ortakları Müdürü Matt Lull şunları söyled: “İşin nerede ve nasıl yapıldığı tamamen değişti. Ancak bir şey değişmedi: Çalışanlar, işlerini en iyi şekilde yapmalarına imkan tanıyan tutarlı bir çalışma deneyimine ihtiyaç duyuyor. Şu anda, müşterilerimizin nerede olurlarsa olsunlar emniyetli ve güvenli bir biçimde çalışmalarına olanak sağlamamız bugüne kadar olduğundan çok daha kritik. AWS Dijital İş Yeri Yetkinliği statüsüne hak kazanan ilk AWS Çözüm Ortaklarından biri olmaktan gurur duyuyoruz ve şirketlerin AWS tarafından yalnızca bunun için sağlanan çeviklikten, geniş hizmet yelpazesinden ve inovasyon hızından yararlanmalarına yardımcı olmak için kararlılıkla çalışıyoruz.”

AWS Dijital İş Yeri Yetkinliği, müşterilerin bulut üzerinde uçtan uca Dijital İş Yeri ile uzaktan çalışan personeli ve iş sürekliliğini etkin bir biçimde desteklemelerine yardımcı olan çözümleri AWS üzerinde sunan fazlasıyla uzmanlaşmış AWS Çözüm Ortaklarını bulmasına yardımcı oluyor. AWS Çözüm Ortağı Ağı (APN), yeni duyurulan bu AWS Yetkinliği ile müşterilerin uzaktan çalışanları etkili bir biçimde desteklemesine ve iş sürekliliği planlarını uygulamasına olanak sağlarken aynı zamanda güvenlik risklerini azaltmaya ve mevzuata uygunluk gereksinimlerini karşılamaya yardımcı olan özellikler sunuyor.

AWS Dijital İş Yeri Yetkinliğine hak kazanması, Uç Nokta Yönetimi, Uygulama Yönetimi ve/veya İş Birliği Platformlarından oluşan temel kategorilerden birinde ya da daha fazlasında derinlemesine alan uzmanlığına sahip bir APN üyesi olarak Citrix’i farklılaştırıyor.

AWS, yeni kurulan şirketlerden küresel kuruluşlara kadar çok sayıda sağlayıcının ölçeklenebilir, esnek ve düşük maliyetli çözümlerine olanak sağlıyor. AWS, bu çözümlerin sorunsuz bir biçimde entegrasyonunu ve devreye alınmasını desteklemek amacıyla, müşterilerin derinlemesine endüstri deneyimine ve uzmanlığına sahip Danışmanlık ve Teknoloji APN Çözüm Ortaklarını bulmasına yardımcı olan AWS Yetkinlik Programını oluşturdu.

Citrix, uygulama teslimatının ve yönetiminin günümüzde gerektirdiği güvenliği, güvenilirliği ve yüksek performansı garanti eden ve AWS ile ölçeklenebilirliği ve entegrasyonu kanıtlanmış kapsamlı bir çözüm yelpazesi sunuyor.

İlgili Yazılar