Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Fintechfit Yayın Hayatına Başladı

Dijital yayıncılık alanında güncel haber ve özgün içerikleri okuyucularıyla buluşturma hedefiyle yola çıkan Fintechfit yayın hayatına başladı.

Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişim gösterdiği ve kitle iletişim sistemlerinin değişime uğradığı günümüzde, geleneksel iletişim araçları da etkileşimli mecralara ihtiyaç duyuyor. Hemen tüm sektörleri dönüşüme sürükleyen teknoloji ile birlikte şirketlerin ihtiyaçları da değişiyor.

Fintechfit Dijital Yayıncılığa güçlü bir giriş yaptı

Sektörün deneyimli ismi Funda Güleç Yalçın’ın yönetiminde yayın hayatına başlayan Fintechfit, teknolojinin dokunduğu her sektörün güncel haberlerine ve gündem başlıklarına yer veriyor. Röportajlar, video röportajlar ve podcast serileri ile gündemi ekranlarınıza taşıyacak platform, farklı bakış açıları ve sektörlerdeki dönüşümü de sizlere yansıtmaya hazırlanıyor.

Küreselleşen dünyada geleneksel medya araçlarının yerini internet odaklı medyanın almasıyla birlikte dijital yayıncılığa olan ilgi artıyor. Sektörden gelen yoğun ilgi ve talep doğrultusunda şekillen Fintechfit’te, tüm bu dönüşüm yolculuğundan etkilenen başta Teknoloji olmak üzere, Bankacılık, Finansal Teknolojiler, Güvenlik, Girişim ve Dijital sektörlere dair güncel haber başlıkları ve gündem konuları ile birlikte araştırma ve rapor sonuçlarına da yer veriliyor.

Sektöre farklı bir bakış açısı ve canlılık getiren Fintechfit bültenlerine abone olabilir, gündemle yakınlaşmak için sosyal hesaplarını takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar