Takip et
Bülten Aboneliği

Teknoloji dünyasından en yeni haberler ve gündem başlıkları e-posta adresinize gelsin.

Garanti BBVA’dan son teknoloji kredi kartı Bonus Diji

Türkiye’de yarattığı markalarla kredi kartı pazarına yön veren Garanti BBVA, Bonus Diji ile bir yeniliğe daha imza atıyor.

Üzerinde kart numarası, son kullanım tarihi, güvenlik kodu bilgileri yer almayan Bonus Diji, kredi kartı güvenliğine yeni bir boyut getiriyor. Garanti BBVA müşterileri, bonus.com.tr üzerinden başvuracakları Bonus Diji kredi kartına, başvuru onaylarını takiben ıslak imza gerekmeden, sözleşmelerini dijital olarak onaylayıp hemen sahip olacak ve plastik kartın ellerine ulaşmasını beklemeksizin, anında internet alışverişlerinde ya da cep telefonları vasıtasıyla QR veya NFC teknolojisiyle işyerlerinde kullanabilecek. Türkiye’nin en sevilen ve en çok kazandıran kredi kartı Bonus’ta olduğu gibi, Bonus Diji sahipleri de aynı kazançlı fırsatlardan ve kampanyalardan yararlanmaya devam edecek.

Garanti BBVA, Bonus Diji ile bir yeniliğe de imza atıyor. Yüksek bir teknolojik altyapı üzerine tasarlanan Bonus Diji’nin plastik kart versiyonu üzerinde sadece kart sahibinin ismi bulunacak; kart numarası, son kullanım tarihi ve güvenlik kodu (CVV) yer almayacak. Bonus Diji sahibi müşteriler bu bilgileri BonusFlaş üzerinden güvenle giriş yaparak görüntüleyebilecek. Bu uygulama sayesinde, müşteriler daha güvenli bir kredi kartı kullanım deneyimi yaşayacak.

Yenilikçi kredi kartı Bonus Diji ile ilgili görüşlerini bildiren Garanti Ödeme Sistemleri (GÖSAŞ) Genel Müdürü Murat Çağrı Süzer, “Bonus Diji ile iki önemli konuda büyük yenilikler getiriyoruz. İlk olarak; malum birçok kredi kartı kullanıcısı halen alışveriş esnasında kart numarasının kopyalanıp başkaları tarafından kullanabileceği endişesini taşıyor. Bonus Diji bu endişeye benzersiz bir deneyimle çözüm sunuyor. Bonus Diji üzerinde kart numarası, son kullanma tarihi ve CVV bilgisi olmayan bir Bonus kart. Dolayısıyla bir başkasının kart bilgilerini kopyalayıp kullanması mümkün değil. İkinci konu da; müşterilerimizin Bonus’a başvurduklarında hemen alışveriş yapma, kampanyalarından faydalanma arzusu… Bugüne kadar tüm kullanıcılar kredi kartını online platformlarda kullanmak için dahi fiziki kartın kendisine teslim edilmesini bekliyordu. Bonus Diji bu beklentiye de çözüm getiriyor ve müşterilerimizin internetten başvurup dakikalar içerisinde kullanabileceği bir Bonus karta sahip olmasını sağlıyor. Garanti BBVA olarak, Türkiye’nin en sevilen kredi kartı markası Bonus ile çağın fırsatlarını müşterilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

İlgili Yazılar